Статьи и новости

Markiisid muudavad terrassi ja rõdu ilmastikukindlaks

Markiis muudab terrassi või rõdu ilmastikukindlaks kaitstes kõrvetava päikese, vihma ja tuule eest. Markiis loob kodu ja kohviku väliterrassidele hubase miljöö ning aitab reguleerida päikesevalgust ja temperatuuri . Nii võite ise otsustada, millal soovite aknast kuumust sisse lasta või tuba jahedana hoida.

 Источник: www.avaeksperdid.ee

Источник: www.avaeksperdid.ee

Võimalus markiise kiirelt ja vastavalt vajadusele kokku ja lahti kerida ning paigaldada neid seinale ilma igasuguste lisatugedeta, muudab markiisid eriliselt lihtsalt hooldatavaks ning mugavaks kasutada.

Markiiside abil on lihtne maja välisilmet värskendada ja luua suvine meeleolu. Saadaval on laias valikus erineva otstarbe ja funktsiooniga markiise. Avaeksperdid tootevalikus on liigend- ehk terrassimarkiisid, liht- ehk aknamarkiisid, korvmarkiisid, katuse- ja talveaiamarkiisid ning markisolette ehk ruloosarnased markiisid. Markiisi kangas on vastupidav ning ilmastikukindel, tõrjudes vett ja mustust ning olles kaitstud UV-kiirte kahjustuste eest. Saadaval on erinevad toonid, mustrid ja ääristused.

 Источник: www.avaeksperdid.ee

Источник: www.avaeksperdid.ee

Markiisi konstruktsioon on vastupidavast alumiiniumist, mis teeb raami kergeks kuid vastupidavaks. Markiisi on kerge kinnitata nii seina- kui ka katuse külge. Arvestada tuleb vaid, et pind, millele markiis kinnitatakse, oleks piisavalt tugev.
Kui markiisi ei kasutata, pakitakse see metallkassetti, mis kaitseb kangast kulumise eest. Markiisi kokku pakkimine ja avamine on lihtne erinevate juhtimisvahendite abil. Valikus on vändaga käsiajam või elektriajam, mida juhitakse taimeri, lüliti või puldiga. Lisaks on markiisi võimalik kaitsta ilmastikuolude eest tuule-, vihma- ja päikeseautomaatikaga.

Küsi pakkumist siit.

www.avaeksperdid.ee
Facebook

Опубликовано: 02.05.2016

Avaeksperdid

тел.:
+372 658 8105, +372 661 1820, +372 526 8703, +372 5663 3245
Адрес:
Kadaka tee 133 ja Pärnu mnt. 139a, Tallinn, Harjumaa
Е-почта:
Пожалуйста, заполните все поля.

Вы также можете быть заинтересованы в следующих статьях

Новая коллекция тканей для штор "ETERNITY" (RASCH)

Новая коллекция тканей для штор "ETERNITY" (RASCH)

В салоне штор LAVINIITA появилась новая коллекция тканей от немецкого производителя Rasch Textil. Жаккард, искусственные меха и цветочные принты с 3D эффектом лишь малая часть представленных в коллекции тканей. Современный дизайн, актуальная цветовая палитра. Приходите, знакомьтесь и заказывайте понравившиеся материалы для декорирования Вашего дома, для реализации различных стилевых направлений.

Основные виды лестниц:  лестницы на косоурах

Основные виды лестниц: лестницы на косоурах

Качественная лестница - основа уютного загородного дома или квартиры. Все чаще дизайн пространства строится именно от лестницы, как самого крупного элемента интерьера. В такой ситуации важно выбрать правильно подходящий стиль и материал лестницы.

В LAVINIITA поступила новая коллекция покрывал и подушек на 2015 год

В LAVINIITA поступила новая коллекция покрывал и подушек на 2015 год

В LAVINIITA поступила новая коллекция покрывал и подушек на 2015 год. Все модели отличаются интересным дизайном и качеством. В коллекции найдутся как покрывала со спокойным рисунком монохромных оттенков, так и с бросающимися в глаза, пёстрыми узорами.

смотреть ещё