Статьи и новости

Softrend pakub uudseid lahendusi avaliku ruumi sisustamiseks

Kodumaine mööblitootja Softrend on laiendanud tootevalikut ning valmistab nüüdsest lisaks kodude sisustamiseks disainitud mööblile spetsiaalselt avaliku ruumi jaoks loodud tootesarju.

 Источник: softrend.ee

Источник: softrend.ee

Kaasaegsed töötamisviisid, uudsete sisudega tööd ja töö mõiste laienemine üldse on hakanud nõudma töökeskkonnalt enamat kui laudadest, kappidest ja sahtliboksidest koostatud sundsisustust. Softrendi tegevjuhi Joonatan Vinkeli sõnul vajavad uued töövormid ja -kooslused võimalust eraldumiseks ja süvenemiseks. “Tänapäevased töökeskkonnad peavad olema vabad ruumilisest jäikusest,” kinnitab Vinkel. “Just see oli peamiseks ideeks, millest disainerid Softrend uute tootesarjade loomisel lähtusid.”

 Источник: softrend.ee

Источник: softrend.ee

 Источник: softrend.ee

Источник: softrend.ee

Projektimüügijuht Rene Mere lisab, et kõik loodud lahendused on laia modulaarsusega ning neid saab ruumis kohandada vastavalt ülesande iseloomule. “Kõiki avaliku ruumi jaoks valmivaid tooteid iseloomustab võimaluste mitmekülgsus – neid saab tellida interjöörile sobilikus kombinatsioonis, värvis ning materjalis,“ sõnab Mere.

Softrendi avaliku ruumi jaoks loodud tootesarjade hulka kuuluvad heli summutavate omadustega diivaniseeriad August ja Frankie, tahuline tumba Vetter, diivan-tumba Sofi, sirm Sigmund ja ooteala diivan Luc. Tootesarjade disaineriteks on Argo Tamm, Pent Talvet, Sven Sõrmus ja Janno Nõu.

 Источник: softrend.ee

Источник: softrend.ee

Softrend pakub kvaliteetsete materjalidega ning oskusliku käsitööna valmistatud mööblit, mis teenib kontorit ja muid avalikke ruume pikki aastaid.

Lisainfo: www.softrend.ee.

Опубликовано: 06.12.2016

Softrend

тел.:
+372 660 4564
Адрес:
Pärnu mnt 139c, Tallinn, Harjumaa
Е-почта:
Пожалуйста, заполните все поля.

Вы также можете быть заинтересованы в следующих статьях

Создай идеально подходящий для ваших потребностей и воображения комплект мягкой мебели

Создай идеально подходящий для ваших потребностей и воображения комплект мягкой мебели

Серия модульных диванов LIFE состоит из 31 элемента, которые позволяют вам конфигурировать диваны практически в любую форму и размер. Такая возможность идеально подходит для желающих самостоятельно создать идеально подходящий для ваших потребностей и воображения комплект мягкой мебели.

смотреть ещё