Статьи и новости

Tootedisaini Viinist - keraamilised või betoonist elegantsed linnuskulptuurid

On selge, et piirid on olemas selleks, et neid murda. Linnuparv tungib läbi seinte ja püüdleb välja vabadusse. Need käsitööna valminud skulptuurid mängivad vaataja kujutlusvõimel ja kutsuvad esile naeratuse.

 Источник: nonoo.ee

Источник: nonoo.ee

Linnuparv pakub võimalust seada korda ja kujundada oma seinad rafineeritud ja mitte pealetükkival viisil, nagu sümfoonia. Lindude iseloomulik joon on nende lihtsus: nende kuju ja välimus on elegantne, diskreetne ja reserveeritud ning mitte kunagi invasiivne. Nad moodustavad elusolendite näivuse seinal - linnud sõna otseses mõttes sulanduvad seinaga kokku, mis loob erilise arhitektuurse pinnamoe.

Eriti valguse ja varju kokkumäng näitab selle toote lihtsust ja elegantsi ning selle mängu tajuga. See jätkuv transformatsioon (dünaamika ja vabaduse metafoor) tekitab vaatajas unenäolisuse mulje. Parim mulje lindudest väliskeskkonnas sünnib tumedal taustal. Puit, betoon või majaseinad – mida kontrastsem, seda muljetavaldavam on pilt.

 Источник: nonoo.ee

Источник: nonoo.ee

Linnud on käsitsi valmistatud keraamiliselt või betoonist ning täuslikult viimistletud. Nad on ilmastiku- ja veekindlad ning lihtne naela või kruviga kinnitada. Sisustuselementi võib kasutada ka seinanagina.

Linnud on saadaval Nonoo sisustuse e-poes.
Ammuta inspiratsiooni ka Facebookist.

Опубликовано: 01.03.2017

Hessen Di

Пожалуйста, заполните все поля.

Вы также можете быть заинтересованы в следующих статьях

Decormaison Belle

Decormaison Belle

Обои в идеальном скандинавском стиле стиль в новой коллекции от Decormaison.
Дизайны и орнаменты этих обоев были созданы еще много лет назад, но новое дыхание им предала трендовая цветовая гамма. Приятные оттенки пепельных и дымчатых цветов, прекрасные темно- зеленые и синие тона, отлично впишутся в скандинавские интерьеры.

Индустриально трендовые светильники в квартиры типа-лофт из Light Concept

Индустриально трендовые светильники в квартиры типа-лофт из Light Concept

Новые жилые кварталы на месте несимпатичных старых районов? Просторные квартиры-лофты вместо тесных квартир с низкими потолками? Light Concept предлагает вашему вниманию идею для оформления современных квартир.

смотреть ещё