Статьи и новости

JÄMERÄ valmismajade tüüpprojektid on paindlikud

Jämerä Elegant valmismajade tüüpprojektid on paindlikud – olgu see siis väike seinanihutus või totaalne stiilivahetus. Kõik on võimalik.

 Источник: www.jamera.ee

Источник: www.jamera.ee

Jämerä Elegant projekt - modernne või klassikaline

Elegant on lihtsa põhiplaaniga kompaktne maja, mille tagasihoidlik netopind on kompenseeritud dünaamilise planeeringuga. Kolm magamistuba on paigutatud maja erinevatesse nurkadesse, mis tagab kõigile pereliikmetele piisava privaatsuse, jättes samas hea võimaluse tulla kokku maja keskel asuvasse avarasse elutuppa vaid paari lühikese sammuga. Koduhoiuruumi saab kasutada ka sauna eesruumina ning eraldi sissepääs sinna rõõmustab nii perenaist kui ka peremeest. Mõned hindavad seda, et siis ei pea näiteks mustade tööriietega käima läbi maja või siis on hea koht, kus koera käpad enne parketile pääsu üle vaadata. Teised näevad aga hindamatut väärtust selles, et on otsetee saunalavalt lumehange hüppamiseks.

Korrused: 1
Toad: 4
Pindala:
114 m²
Magamistoad: 3

Tutvu Jämerä Elegant korruseplaaniga ja ka mõlema versiooni vaadetega siin.

 Источник: www.jamera.ee

Источник: www.jamera.ee

JÄMERÄ on põhjamaisesse kliimasse loodud funktsionaalne ja energiatõhus kivimaja kontseptsioon. Võimaluse on valida tüüpmajade kataloogist või lasta enda jaoks projekteerida sobiva planeeringu ja disainiga maja ning soovi korral tellida koos materjalipaketiga ka majakarbi püstitus. JÄMERÄ terviklahendus omab lisaks headele soojapidavuse näitajatele ka mitmeid teisi, kuid seejuures mitte vähemolulisi eeliseid teiste materjalidega võrreldes. Olulisemad nendest on konstruktsiooni õhutihedus, külmasildade puudumine ning stabiilne sisetemperatuur tänu massiivsele seinale.
Facebook

Опубликовано: 10.10.2018

Вы также можете быть заинтересованы в следующих статьях

Stragendo представляет виды ясеня

Stragendo представляет виды ясеня

В предыдущей статье мы разобрались в чем отличия межу дубом и ясенем, рассмотрели преимущества ясеня. Теперь, логично обсудить виды ясеня. Не будем углубляться в научную плоскость – в подвиды и сорта. Информация из учебника по дендрологии скажет мало нового для неподготовленного читателя и вряд ли полезна при создании интерьера.

Цельноламельный и сращенный мебельный щит – отличия и преимущества

Цельноламельный и сращенный мебельный щит – отличия и преимущества

Мебельный щит – один из самых распространенных материалов в эпоху DIY. Магазины предлагают широкий выбор мебельного щита. Если с размерами и породами древесины все понятно, то как выбрать тип мебельного щита. Цельноламельный или сращенный? В этом поможет наша мини статья.

смотреть ещё