Статьи и новости

8 sisustuselementi kevadeks


Aeg on avada aknad, lasta värske õhk sisse ning alustada kevadise suurpuhastusega.
Ütle lahti talvega punutud soojast pesast ning too tuppa värskust ja uut hingamist.

Keskkond, mis meid ümbritseb, mõjutab palju ka meie enesetunnet ja energiataset. Nüüd, kui päike käib üha suurema kaarega, on ka endas vaja leida see kevadine värksus. On jälle aeg särada ning pakatuda energiast!


Beež on uus hall
Käesoleval kevadel on märksõnaks kindlasti naturaalne ja tooniks beež. Kasuta looduslikke materjale, värve ja too tuppa taimed – need aitavad luua rahuliku maalähedase meeleolu.


Kuigi praegu on veel veidi vara, siis valmistu suvel heinakõrte korjamiseks, kõrrelised saavad sellel aastal eriti populaarseks ja ei vaja ka eriti suurt hoolitsust.


Siit leiad nopped sisustuselementidest, mis on kevadel eriti trendikad. Too kevad tuppa soodsalt ja kerge vaevaga!


1. Vaip Bombay
Vaip sisustuselemendina võib ruumi väljanägemist muuta märkimisväärselt. Suured vaibad katavad pea kolmandiku põrandast ning vaipa vahetades võib tekkida mulje justkui terve põrand oleks värksendust saanud.

Lase vanal vaibal puhata ning too kevadeks tuppa naturaalsest džuudikiust kootud vaip.


2. Rotangtool Celta
Rotangist punutud mööbel ei pea ilmtilgimata täitma kohta vaid aias või rõdul. See sobib hästi ka tuppa ning aitab praegusel ajal, kus soojamaa reis ilmselt veel niipea ei paista, luua mõnusat vahemereäärset meeleolu.


3. Metallist latern Nice
Latern, mida võid kasutada ka lihtsa dekoratsioonina, ärkab tõeliselt ellu siis kui õhtukumas selle sees küünal vaikselt leegib. Tõeline suveromantika!


4. Dekoratiivpadi
Dekoratiivpatju pole kunagi liiga palju. Need on ilmselt üks kergemaid viise toa üldmulje muutmiseks. Vaheta välja padjad või nende katted ning jälle oled kodu veidi värskendanud. Kevadel sobivad hästi rohelised, kollased, beežid ja beežid toonid.


5. Dekoratiivkuju Pardid
Ära karda eksperimenteerida erinevate kujukeste või dekoratsioonidega. Need annavad ruumile isikupära ning muudavad selle hubasemaks.

Vahvad bambusest pardikujud sobivad paigutamiseks nii siseruumidesse kui ka välitingimustesse.


6. Lillemotiivid
Looduslikud lille- ja loomamotiivid puhuvad interjöörile elu sisse. Mustriline tapeet või dekoratiivelemendid aitavad kevadist meeleolu hoida aastaringselt.


7. Dekoratiivredel Teak
Ideaalne sisustuselement, mis on ühel ajal nii praktiline kui ka äärmiselt efektne. Redel, mis sobib hästi vannitoas rätikute või esikus sallide riputamisek. Pane kasvõi kööki – silmapaistev on ta igatahes.


8. Tiikpuust pink Barcelona
Naturaalne tiikpuidust pink terrassile, sauna, esikusse või vannituppa. Taaskasutatud puidust valmistatud pink ei nõua kuigi palju - paiguta just sinna, kuhu Sinule sobib.

Tutvu kogu sisustuselementide valikuga SIIN

Опубликовано: 24.04.2020

Common Kontor ja Keskladu

тел.:
+372 731 1111, +372 511 1060
Адрес:
Tööstuse tee 8, Tõrvandi alevik, Ülenurme vald, Tartu, Tartumaa
Е-почта:
Пожалуйста, заполните все поля.

Вы также можете быть заинтересованы в следующих статьях

Decormaison Belle

Decormaison Belle

Обои в идеальном скандинавском стиле стиль в новой коллекции от Decormaison.
Дизайны и орнаменты этих обоев были созданы еще много лет назад, но новое дыхание им предала трендовая цветовая гамма. Приятные оттенки пепельных и дымчатых цветов, прекрасные темно- зеленые и синие тона, отлично впишутся в скандинавские интерьеры.

Индустриально трендовые светильники в квартиры типа-лофт из Light Concept

Индустриально трендовые светильники в квартиры типа-лофт из Light Concept

Новые жилые кварталы на месте несимпатичных старых районов? Просторные квартиры-лофты вместо тесных квартир с низкими потолками? Light Concept предлагает вашему вниманию идею для оформления современных квартир.

Новые серии мебели для малышей на smart24.ee

Новые серии мебели для малышей на smart24.ee

Новинки! Серии мебели для малышей в интернет-магазине Smart24.ee. Очень красивые и качественные кроватки для младенцев, комоды с пеленальными столиками и шкафы. Также теперь в нашем магазине можно найти постельное белье для детских кроваток по приятным ценам.

смотреть ещё