Статьи и новости

Kuidas tõsta meeleolu pikal pimedal ajal?

Väljas läheb üha külmemaks ja päevavalgust napib. Paratamatult mõjutab see meie emotsioone ja aktiivsust. Kuidas end siis pimedal ajal hästi tunda ja tubast olemist nautida?

Pikal pimedal ajal tunneme end sageli väsinu ja tujutuna. Meeleolu languse põhjuseks on loodusliku spektriga valguse vähesus. See võib tekkida juba varasügisel ja kesta varakevadeni välja. Abiks on piisavalt päevavalguses viibimine, liikumine, regulaarne uneaeg ja tasakaalustatud toitumine. Tuju aitab tõsta, kui tegeleda endale meelepäraste tegevustega. Selleks võib olla mõni huvitav kursus, treening või pere ja sõpradega lõbusa aja veetmine. Üheks heaks meeleolu tõstjaks on hubane õhkkond sooja valguse ja meeldiva muusikaga. Loo oma kodus õhkkond, kus on kogu perel mõnus viibida!

Iga kodu on omanäoline. Seda nii ruumi planeeringu, sisustuse kui kaunistuste poolest. Küll aga võime pea igas kodus näha pimedal ajal küünlaid säramas. Küünal loob meeleolu ja puhastab õhku. Aasta lõpuni kingib Unolik oma mööbli tellijatele Wiera puidust tahiga lõhnaküünl. Vali ise omale sobivaim kodu ja meeli puhastav lõhnaküünal!


Wiera küünaldel on ainulaadne innovaatiline puidust taht, mis on valmistatud kohalikust puidust. Selleks, et küünlataht oleks võimalikult keskkonnasõbralik kasutakse toormaterjaliks spooni tootmisjääke. Küünlataht pragiseb õrnalt põledes ning on tavapärasest tahist laiema valguskumaga. Iga küünal on kui väike kamin Sinu laual, mis loob romantilise hubase tunde.

Küünla kasutamise meelespea
Aseta küünal kuumakindlale alusele ning süüta küünal. Puidust taht hakkab õrnalt pragisema. Põleta kuni pealispinna täieliku sulamiseni. Uuesti süüdates eemalda alati ärapõlenud puidu osa.
Head nautimist!

Täispuidust mööbli tellimiseks külasta Unoliki kauplusi või e-pood. Kauplustes saad tutvuda Unoliki mööblivaliku ja erilahenduse võimalustega ning valida kingituseks just omale sobiva lõhnaga küünla.

Опубликовано: 19.11.2021

Unolik

тел.:
+372 677 5700, +372 5191 1255
Адрес:
Pärnu mnt 238, Tallinn, Harjumaa
Е-почта:
Пожалуйста, заполните все поля.

Вы также можете быть заинтересованы в следующих статьях

Decormaison Belle

Decormaison Belle

Обои в идеальном скандинавском стиле стиль в новой коллекции от Decormaison.
Дизайны и орнаменты этих обоев были созданы еще много лет назад, но новое дыхание им предала трендовая цветовая гамма. Приятные оттенки пепельных и дымчатых цветов, прекрасные темно- зеленые и синие тона, отлично впишутся в скандинавские интерьеры.

Новые серии мебели для малышей на smart24.ee

Новые серии мебели для малышей на smart24.ee

Новинки! Серии мебели для малышей в интернет-магазине Smart24.ee. Очень красивые и качественные кроватки для младенцев, комоды с пеленальными столиками и шкафы. Также теперь в нашем магазине можно найти постельное белье для детских кроваток по приятным ценам.

Стиль Лофт в оформлении современных квартир

Стиль Лофт в оформлении современных квартир

Loft переводится с английского как «чердак», «верхняя часть склада». Это стиль заброшенных заводов и фабрик, которые еще в 40-е годы в Америке активно переделывались в творческие мастерские, офисы, а иногда и жилые квартиры.
Истоки распространения лофт-формата восходят к 60-м годам, к образу жизни и творчеству легендарного Энди Уорхола. Именно его квартира-мастерская «Фабрика» в loftstyle покорила нью-йоркскую богему и породила повальное увлечение лофт-интерьерами.

смотреть ещё