Статьи и новости

Pühade aeg on eriline - miks nii?

Ootamatult tulnud saavutus enne pühi: 10-aastaseks saanud mööblitootja Radis Furniture’ manifesteeris LIFT-riiuli loodussõbraliku Valchromat’iga


Käes on taaskord aeg, millal vaatame tagasi käesolevale aastale ja kõigile tublidele tegudele, mis said alustatud ja nii paljudki neist täide viidud. Radis Furniture’ jaoks ei piirdu tagasivaatamine mitte ainult käesoleva aastaga, vaid võtame kokku 10 tegevusaastat. Ühtäkki mõjub dekaad tegemisi hoomatavana. See on.olnud pikem protsess ja meil on hea meel kõigi nende üle, kes on oma panuse selles tegevuses andnud.

Kuid on aeg ka vaadata edasi

Võtame kokku julguse ka vaadata tuleviku suunas. Kasutada orgaanilisi materjale on tänapäeval kahtlemata suur privileeg. Eesti disaineri Veiko Liisi kujundatud riiul LIFT ja kodukontor LIFT on näidanud maailmale Eesti nooruslikku disainikeelt ja nüüdsest on LIFT saadaval ka laiema ja innovatiivsema materjalivaliku poolest.

Radis Furniture’ uus suund on võetud selgelt orgaanilisuse suunas. Materjalikasutuse resonants peitubki täiesti taaskasutatavas Valchromat’ puitkiudplaadis, mille eeliste juurde kuulub ka suurem niiskuskindlus, suurem tihedus ja kokkuvõttes vastupidavus. Uue materjalivalikuga toodete viimistlus tuleb Radis Furniture’ poolt õlivahatatuna.

Hinnad uue Valchromat’ist LIFT toodetele on alates 459-eurost radis.ee e-poes.

Опубликовано: 17.12.2021

Радис - Эстонский мебели для дома и сада

тел.:
+372 5558 5656
Адрес:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
Е-почта:
Пожалуйста, заполните все поля.