Статьи и новости

Kuidas valida valmis kardinad koju?

Kodu sisustamise juures on lisaks mööblile oluline ka mõelda kõiksugustele dekoratsioonidele, valgustitele kui ka aknakatetele. Erinevad aknakatted, nii valmis kardinad kui ka rulood, mängivad olulist rolli nii päevavalguse kui ka kodusisustus juures. Kuidas leida sobivad valmis kardinad igasse tuppa ja mida arvestada nende valimisel?


Valmis kardinad elutuppa
Elutuba on kodu üks kesksemaid ruume, kus veedetakse suur osa ajast, võõrustatakse külalisi ja nauditakse ühist aega oma perega. Just seetõttu alustame ka meie sellest, kuidas leida ideaalsed valmis kardinad elutuppa. Valmis kardinad tuleb valida lähtuvalt ruumi iseloomust, akende suurusest kui ka enda soovidest. Arvesta esiteks sellega, kui suured aknad sul on. Kas sinu elutoas on maast laeni ulatuvad või väiksemad aknad? Millised on akende mõõdud? Vastavalt mõõtudele tuleb leida valmis kardinad. Juhul, kui sinu aknad ei ole nii öelda klassikalises standardmõõdus, siis ei pruugi sa sobivaid valmis kardinaid leida. Aga siiski tasub kiigata Kaup24 ja Hansaposti e-poodi, et veenduda, kas sinu akendele sobivad kardinad leiab sealt.

Lisaks akna mõõtudele tuleks arvestada ka interjööriga. Vali valmis kardinad seda värvi, mis sinu ruumi sobivad. Heledad kardinad sobivad igasse interjööri, vali kas lumivalged või kergelt kreemjas valged valmis kardinad, kui soovid saavutada kerget ja lihtsat tulemust. Soovides lisada rohkem värve, vali mõni värvitoon, mis harmoneerub kogu ülejäänud sisustuse ja seinavärvi või tapeediga. Selleks ei pea olema just mõni värvitoon, mis juba on kasutusel, vaid sa võid valida ka värvi, mis olemasolevatega kokku sobib.

Valmis kardinad, mis istuvad hästi kogu sinu elutoaga, annavad viimase ja olulise punkti kogu ruumile ja sisustusele. Ära unusta ka paigaldamist ja vajadusel uuri lisaks, kuidas soetatud kardinad enda tuppa üles seada nii, et need näeksid kaunid välja ja oleksid turvaliselt kinnitatud.

Valmis kardinad magamistuppa
Magamistuba on loodud ennekõike magamiseks, selleks, et seal oleks hea olla, tuleks mõelda sellele, et kardinad varjaksid sisse paistva tänavavalguse kui ka päikese meie kevadistel ja suvistel varahommikutel. Seetõttu võiksid valmis kardinad magamistoas olla sellised, mis on pimendavad. Pimendavad valmis kardinad on väga populaarseks valikuks kõikidesse tubadesse, kus magatakse, olgu selleks siis kas lastetuba, külalistetuba või magamistuba. Pimendavad kardinad on päevakardinatest üldjuhul paksemad, et takistada valgusel sisse paistmast, kuid sellegi poolest on võimalik neid leida väga erineva disainiga. Vali kas mustriga või mustrita, leia värv, mis istub hästi sinu magamistoas kasutatava värvigammaga. Pea meeles, et oluline on valida sobiva laiuse ja pikkusega kardinad, et tagada selle, et saaksid aknad korralikult kaetud, kui selleks peaks olema soov.

Teistesse ruumidesse, nagu vannituppa, kööki või kodukontorisse võid lisaks valmis kardinatele kaaluda ka ruloode paigaldamist. Need on väga praktiliseks valikuks just nendesse ruumidesse. Kui otsustad ruloo kasuks, ei pea sa kohe kardinate ideed maha matma, vaid saad ka need lisaks paigaldada.

Опубликовано: 03.01.2023

Вы также можете быть заинтересованы в следующих статьях

Что превращает ванную комнату в роскошный домашний спа-?

Что превращает ванную комнату в роскошный домашний спа-?

Ванная комната - отличное место для расслабления после долгого рабочего дня. Какими бы ни были ваши любимые спа-процедуры, хорошо спланированная и продуманная ванная комната облегчает их проведение. Как же создать в своем доме роскошную ванную комнату, идеально подходящую для спа-процедур?

Как выбрать садовую мебель?

Как выбрать садовую мебель?

Приятные ужины с близкими и качественное уединение - вот лишь некоторые из способов
провести время в саду. Чтобы такое времяпрепровождения было исключительно
приятным, важно выбрать садовую мебель, которая будет подходить для таких моментов.
Как выбрать удобную, красивую и долговечную садовую мебель?

Как отремонтировать гостевую квартиру с умом и по карману?

Как отремонтировать гостевую квартиру с умом и по карману?

Вы купили гостевую квартиру? Прежде всего, мы желаем вам удачи и успехов в этом
увлекательном путешествии! Если вы также ищете идеи, как повысить стоимость
квартиры и сделать ее более привлекательной для гостей, то в следующих разделах мы
расскажем вам о том, какие строительные и интерьерные работы принесут вам
наибольшую пользу. Мы рассмотрим, является ли тепловой насос с воздушным
источником тепла хорошим выбором для отопления и какая должна быть душевая
кабина.

Затемняющее руло для окон подходит как для спален, так и для детских комнат

Затемняющее руло для окон подходит как для спален, так и для детских комнат

Затемняющее руло на оконную раму подходит для всех жилых помещений, где
необходимо ограничить проникновение избыточного света. Установите его в
домашнем офисе, детской комнате или спальне. Затемняющее руло подходит для
любой комнаты и может использоваться вместе со шторами для придания мягкости и
текстуры. Как правильно выбрать руло и что нужно учитывать при выборе? Как
вообще перемещаться по комнате и нужно ли в корзину покупок добавить ночник?
Ознакомьтесь с советами!

Мечтаете о домашнем спа? Узнайте, как создать его самостоятельно

Мечтаете о домашнем спа? Узнайте, как создать его самостоятельно

Планируете сделать ремонт или обновить ванную комнату, чтобы создать в ней спокойное место для отдыха после рабочего дня? Чтобы помочь вам в этои, мы подготовили несколько рекомендаций, с которыми советуем ознакомиться перед началом работы. Создайте идеальный домашний спа вместе с нами!

Обеспечивает ли биокамин тепло и другие вопросы, ответы на которые мы дадим

Обеспечивает ли биокамин тепло и другие вопросы, ответы на которые мы дадим

Когда мы говорим о каминах, мы имеем в виду дровяные, а также
электрические и газовые камины. Но это далеко не единственные варианты.
Кто знаком с таким решением, как биокамин? Если вы о них слышали, то
обычно возникает множество вопросов: дает ли биокамин тепло? Имеет ли он
запах? Что он из себя представляет? Давайте начнем с последнего.

Лучший диффузор и очиститель воздуха для создания благоприятного микроклимата

Лучший диффузор и очиститель воздуха для создания благоприятного микроклимата

Хороший микроклимат влияет не только на наше самочувствие, но и на здоровье. Каждый из нас может многое сделать для создания комфортных условий в своем доме - от проветривания помещений до установки диффузоров и очистителей воздуха. Как это сделать и какой диффузор и очиститель воздуха лучше?

Взгляд на мелкие, но действительно важные аспекты при обустройстве жилья

Взгляд на мелкие, но действительно важные аспекты при обустройстве жилья

Вам не терпится оформить свой дом? Это очень увлекательный процесс, который включает в себя как планирование, так и покупку мебели. Чтобы помочь создать дом вашей мечты, есть несколько вещей, которые нельзя недооценивать. Часто это те места, которым не уделяется достаточно внимания. Изучите опыт других и создайте идеальный дом!

Как сэкономить на расходах на электроэнергию?

Как сэкономить на расходах на электроэнергию?

Экономия на энергозатратах может принести вам значительную сумму в течение года, а если делать это с умом, то не придется менять качество жизни. Мы дадим несколько идей по энергосбережению, которые следует рассмотреть при строительстве или ремонте нового дома, а также идеи по экономии энергии каждый день. Читайте дальше и начинайте вносить изменения уже сегодня!

смотреть ещё