Вдохновение, идеи дизайна интерьера, советы и рекомендации

Moonavoor Seinakattestuudio tutvustab põnevaid tapeetimisviise

Pidevalt tulevad välja tapeetide uued tehnoloogiad, materjalid ja omapärased disainid, mida Moonavoor Seinakattestuudio suure rõõmuga oma klientidele pakub. Põnevust ja omapära saab interjööri lisada ka erinevate tapeetimise viiside abil.

 Источник: moonavoor.ee

Источник: moonavoor.ee

Oleme harjunud, et tapeet läheb kas ühele seinale või on kõik seinad üleni tapetseeritud. Kahe tapeedi kombineerimine on samuti juba tavaline nähtus - üks tapeetidest läheb aktsentseinale, teine aga mööblile ja piltidele taustaks. Samuti on levinud n-ö poolitamine, eriti kui interjööri stiil nõuab sellist paigaldust. Kas aga saaks teha midagi teistmoodi? Vaatame üle 5 põnevat tapeetimise varianti, mida kasutatakse harva, kuid võiks interjöörides rakendada.

1. Bordüürid, mis ei ole viimasel ajal eriti moes olnud, tulevad nüüd taas mängu tagasi, kuid uuendatud variandis. Väga lai bordüür pakub mängulist aktsenti, mis laseb fataasial lennata. Seda saab paigaldada nii ülemisse äärde kui ka keskele või alla.

 Источник: moonavoor.ee

Источник: moonavoor.ee

2. Vaadake kui efektne näeb välja tapeet laes - sama muster võib jätkuda ka seinal, kuid see ei pea tingimata nii olema. Ideaalne lahendus neile, kes leiavad, et valge lagi on igav.

 Источник: moonavoor.ee

Источник: moonavoor.ee

3. Tapeet raamis lisab interjööri elegantsust. Dekooride valik on väga lai - saate ise valida raami suuruse ja värvi.

 Источник: moonavoor.ee

Источник: moonavoor.ee

4. Horisontaalselt paigaldatud triibuline tapeet muudab ruumi visuaalselt laiemaks. Seda saab teha iga triibulise tapeediga.

 Источник: moonavoor.ee

Источник: moonavoor.ee

5. Kas tapeedi paigaldamisel jäi järgi palju jääke? Pakume mõned lahendused, kuidas need efektselt ära kasutada ja luua ainulaadne interjöör. Lapiteki tehnika abil saab kasutada ära ka väiksemad tükid. Erilist atmosfääri loovad kordamööda paigaldatud erinevad paanid ning miks mitte katta tapeediga ka nišš.

 Источник: moonavoor.ee

Источник: moonavoor.ee

Moonavoor Seinakattestuudio jagab teiega armastust ilusate interjööride vastu ja aitab rõõmuga teid loomingulises kodukujundamise protsessis. Moonavoor Seinakattestuudio tapeedivalikuga on mugav tutvuda kodulehel, aga kindlasti olete oodatud uudistama ka salongi Järve keskuses. Värskemad uudised leiate ka Facebookist ja Instagramist.

Опубликовано: 05.01.2018

Moonavoor Sisustus

тел.:
+372 614 3455
Адрес:
Pärnu mnt. 238 (Järve Keskuses), Tallinn, Harjumaa
Е-почта:
Пожалуйста, заполните все поля.

Вы также можете быть заинтересованы в следующих статьях

Тренды в интерьере и отделке 2011 года

Тренды в интерьере и отделке 2011 года

Новый год пришел с новыми тенденциями, относящимися ко всем областям нашей жизни. Хороший способ зарядиться энергией, это изменить дизайн интерьера, но будьте тельны, так как непростая предшествовавшая этому году ситуация создала новые, можно сказать, непоколебимые правила на этот год.

смотреть ещё