Inspiration, interior design ideas, tips and tricks

Moonavoor Seinakattestuudio tutvustab põnevaid tapeetimisviise

Pidevalt tulevad välja tapeetide uued tehnoloogiad, materjalid ja omapärased disainid, mida Moonavoor Seinakattestuudio suure rõõmuga oma klientidele pakub. Põnevust ja omapära saab interjööri lisada ka erinevate tapeetimise viiside abil.

 Source: moonavoor.ee

Source: moonavoor.ee

Oleme harjunud, et tapeet läheb kas ühele seinale või on kõik seinad üleni tapetseeritud. Kahe tapeedi kombineerimine on samuti juba tavaline nähtus - üks tapeetidest läheb aktsentseinale, teine aga mööblile ja piltidele taustaks. Samuti on levinud n-ö poolitamine, eriti kui interjööri stiil nõuab sellist paigaldust. Kas aga saaks teha midagi teistmoodi? Vaatame üle 5 põnevat tapeetimise varianti, mida kasutatakse harva, kuid võiks interjöörides rakendada.

1. Bordüürid, mis ei ole viimasel ajal eriti moes olnud, tulevad nüüd taas mängu tagasi, kuid uuendatud variandis. Väga lai bordüür pakub mängulist aktsenti, mis laseb fataasial lennata. Seda saab paigaldada nii ülemisse äärde kui ka keskele või alla.

 Source: moonavoor.ee

Source: moonavoor.ee

2. Vaadake kui efektne näeb välja tapeet laes - sama muster võib jätkuda ka seinal, kuid see ei pea tingimata nii olema. Ideaalne lahendus neile, kes leiavad, et valge lagi on igav.

 Source: moonavoor.ee

Source: moonavoor.ee

3. Tapeet raamis lisab interjööri elegantsust. Dekooride valik on väga lai - saate ise valida raami suuruse ja värvi.

 Source: moonavoor.ee

Source: moonavoor.ee

4. Horisontaalselt paigaldatud triibuline tapeet muudab ruumi visuaalselt laiemaks. Seda saab teha iga triibulise tapeediga.

 Source: moonavoor.ee

Source: moonavoor.ee

5. Kas tapeedi paigaldamisel jäi järgi palju jääke? Pakume mõned lahendused, kuidas need efektselt ära kasutada ja luua ainulaadne interjöör. Lapiteki tehnika abil saab kasutada ära ka väiksemad tükid. Erilist atmosfääri loovad kordamööda paigaldatud erinevad paanid ning miks mitte katta tapeediga ka nišš.

 Source: moonavoor.ee

Source: moonavoor.ee

Moonavoor Seinakattestuudio jagab teiega armastust ilusate interjööride vastu ja aitab rõõmuga teid loomingulises kodukujundamise protsessis. Moonavoor Seinakattestuudio tapeedivalikuga on mugav tutvuda kodulehel, aga kindlasti olete oodatud uudistama ka salongi Järve keskuses. Värskemad uudised leiate ka Facebookist ja Instagramist.

Submitted: 05.01.2018

Moonavoor Sisustus

Phone:
+372 614 3455
Address:
Pärnu mnt. 238 (Järve Keskuses), Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Message not sent. Fill in all fields.

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all