Сделай сам

Teeme ise mugava aiadiivani – põrandapadjad Explorer Home4you Sisustuskaubamajast

Home4you on mõelnud sel aastal kõigile meisterdajatele ja taaskasutajatele ning lisanud oma tootevalikusse kolmes värvitoonis padjad EXPLORER, mis on valmistatud täpselt euroaluse mõõtudes.

Edasi on kõik lihtne - kokku tuleb koguda vajalik arv euroaluseid ning moodustada põrandapatjade ja patjade abil endale mõnus istumisnurk terrassile või aianurka. Samuti võib patjadel istuda murul või terrassi äärel, et oleks pehmem ja mugavam.

 Источник: www.home4you.ee

Источник: www.home4you.ee

Padjad on valmistanud Home4you TEXTILE osavad õmblejad Eestis ja materjaliks on vastupidav kunstnahk. Valikus olevad värvid on hallikaspruun, pruun ja beež ning värve saab omavahel soovi korral kombineerida. Padjad on kahes suuruses – põrandapadi ja sobivas mõõdus väiksem padi selja toetamiseks.

Kunstnahast padjad ei karda suvel väikest vihmasabinat ning see on lihtne võimalus luua odavalt ja kiiresti mugav istumiskoht. Talvel saab patju kasutada elutoas või lastetoas põrandal istumiseks ja niimoodi mahub tuppa ka suurem seltskond.

 Источник: www.home4you.ee

Источник: www.home4you.ee

Uuri euroalusele sobivate põrandapatjade kohta lähemalt ka siit.

Lisainfo:
Telefon: +372 639 0639
E-post: home4you@home4you.ee
Koduleht: www.home4you.ee
Facebook

Опубликовано: 11.03.2016

Home4you Sisustuskaubamaja

тел.:
+372 665 9091
Адрес:
Paldiski mnt 102, Rocca al Mare keskus, Tallinn, Harjumaa
Е-почта:
Пожалуйста, заполните все поля.

Вы также можете быть заинтересованы в следующих статьях

Эпоха золота

Эпоха золота

На сегодняшний день одну из главнейших ролей в дизайне интерьера играет медь, которая повлекла за собой такие металлы, как бронза и золото. Последнее смогло завоевать огромную популярность, а потому его можно найти в самых разнообразных частях дома, начиная гостиными и заканчивая ванными комнатами.

Индустриально трендовые светильники в квартиры типа-лофт из Light Concept

Индустриально трендовые светильники в квартиры типа-лофт из Light Concept

Новые жилые кварталы на месте несимпатичных старых районов? Просторные квартиры-лофты вместо тесных квартир с низкими потолками? Light Concept предлагает вашему вниманию идею для оформления современных квартир.

Новые серии мебели для малышей на smart24.ee

Новые серии мебели для малышей на smart24.ee

Новинки! Серии мебели для малышей в интернет-магазине Smart24.ee. Очень красивые и качественные кроватки для младенцев, комоды с пеленальными столиками и шкафы. Также теперь в нашем магазине можно найти постельное белье для детских кроваток по приятным ценам.

смотреть ещё