Статьи и новости

Cello stiilidemaailma abiga sisekujundused

Hubase kodu – meie igapäevase elu südame, loome me kõik oma maitse ja soovide järgi. Siiski on kodu kujundamise juures väga tähtis interjööri tasakaal - oluline on pöörata tähelepanu valguse, värvide, materjalide ja detailide kombinatsioonidele, et need mõjuksid värskelt ka mõne aja pärast, kui tänased trendid on muutunud.

K-rauta on välja töötanud oma sisustuskaubamärgi Cello, mis aitab luua inspireerivaid terviklahendusi. Igaüks saab olla disainer ja kujundada oma maitsele sobiv kodu – valida meelepäraseima stiili ja sinna juurde sobivad materjalid, tooted jne. Cello tähendab rohkem kui lihtsalt tooted - see tähendab suurepäraseid tervikuid.

K-rauta muudab Teie valikud lihtsamaks, koondades tooted nelja erineva stiilisuuna alla: Classic, Modern, Funky, Country. Võttes need neli stiili aluseks, on lihtne teha sobivaid valikuid, et neist soovitud tervik kokku panna. Cello sisustustooted, mida ostetakse ainult parimatelt tarnijatelt, on kvaliteetsed, toimivad ja vastupidavad. Püsivalt soodne hinnatase tagab Cello sobivuse iga sisustaja rahakotile.COUNTRY
Contry märksõnadeks on mets, päike ja mere puudutus. Koduse atmosfääri loovad soojad kollaste ja punaste murtud toonid. Just populaarsust võitmas kollane värv, loob harmoonia külluslikku, paljude erinevate tekstiilide ja nipsasjadega kaunistatud sisustusse. Detailide vormi ja kuju inspiratsiooni allikateks on romantilised maakoha idüllid ja 50-st pärit tekstiilid.MODERN
Modernne kodu on väga hoolikalt läbimõeldud lahendustega, mida ilmestavad tugevad põhivärvid. Populaarsed on avarad sinistes ja valgetes toonides ruumid. Modernsesse stiili on nutikalt kombineeritud kivi, nahka, klaasi ja terast. Siiski on õhus ka piisavalt armastust - Sinu enda loodud viisil.
CLASSIC
Klassikalise kodu atmosfäär on õrn ja tasakaalukas. Ajatud toonid loovad hea tausta elegantsele, hubasele ja südamlikule kodule. Värvidest domineerivad pastelsed ning heledad naturaalsed toonid. Neutraalsete värvide spekter loob mõnusa varjulise keskkonna: talvehommikute jäisest hallist kaneelikooreni pruunini.FUNKY
Funky tugevad ja intensiivsed toonid on pärit konstruktivistlike kunstnike töödest. Täiesti uued esteetilised elamused sünnivad siis, kui sisustust on täiendatud elementidega, mis on laenatud traditsioonidest. Erinevate ajastute asju tasub omavahel siduda. Funky on tõesti funky!


Cello märgistusega tooteid leiab vaid K-rauta kauplustest.

Põneva Cello sisustusprogrammi abil on võimalik sisustada tube, valides nelja erineva stiili vahel.
Tube kujundama saad asuda SIIT.

Опубликовано: 16.02.2012

Вы также можете быть заинтересованы в следующих статьях

ДУБОВАЯ МЕБЕЛЬ – ЦЕННАЯ И НАДЕЖНАЯ

ДУБОВАЯ МЕБЕЛЬ – ЦЕННАЯ И НАДЕЖНАЯ

Дуб с древних времен был известен как старая и ценная древесина. Из него делали все, что должно было быть прочным и долговечным: колеса телеги, военные корабли, бочки с вином и т. Д.
Дуб также высоко ценится в мебельной промышленности. Мебель из дуба чрезвычайно прочная, прочная, с красивым рисунком, неподвластна времени и вписывается в любой интерьер.
Вода также не очень сильно влияет на древесину дуба, но в воде она темнеет, за счет чего становится более прочной, и появляется красивая древесная структура.

Новая коллекция обоев Onirique- создаем свой уютный дом в сказочном мире.

Новая коллекция обоев Onirique- создаем свой уютный дом в сказочном мире.

Эксклюзивные обои выполненные в сотрудничестве завода Decoprint и студии Darling Mind.
Дизайнеры соблазняют зрителей своими иллюстрациями на жизнь в сказочном и чудесном мире.
Вдохновленные идеей сюрреалистического мира снов, они нацелены на преобразование интерьера и
привнесение характера хозяина дома.

Decormaison Belle

Decormaison Belle

Обои в идеальном скандинавском стиле стиль в новой коллекции от Decormaison.
Дизайны и орнаменты этих обоев были созданы еще много лет назад, но новое дыхание им предала трендовая цветовая гамма. Приятные оттенки пепельных и дымчатых цветов, прекрасные темно- зеленые и синие тона, отлично впишутся в скандинавские интерьеры.

Эпоха золота

Эпоха золота

На сегодняшний день одну из главнейших ролей в дизайне интерьера играет медь, которая повлекла за собой такие металлы, как бронза и золото. Последнее смогло завоевать огромную популярность, а потому его можно найти в самых разнообразных частях дома, начиная гостиными и заканчивая ванными комнатами.

Индустриально трендовые светильники в квартиры типа-лофт из Light Concept

Индустриально трендовые светильники в квартиры типа-лофт из Light Concept

Новые жилые кварталы на месте несимпатичных старых районов? Просторные квартиры-лофты вместо тесных квартир с низкими потолками? Light Concept предлагает вашему вниманию идею для оформления современных квартир.

смотреть ещё