Статьи и новости

Isikupärased disainvalgustid Teie interjööridesse

Teadupärast on Eestis suurepäraseid ja tunnustatud valgustidisainereid ning rõõm on tõdeda, et eestlased oskavad ka hinnata kaasmaalaste andekat loometööd ning valivad ühe enam oma kodusid kaunistama just Eesti disainerite loodud omanäolisi ja isikupäraseid valgusteid.

Trinka Design nime alla on koondunud oma ala fanaatikud, kellede loodud disainvalgustid on ilmestamas nii kodusid, kohvikuid, restorane, kontoreid kui ka hotelle.

Trinka Design valgusti Vahupall

Trinka Design valgusti Vahupall

Disainlampide sari Vahupall idee sündis eesmärgist luua kaunilt renoveeritud kodusesse miljöösse soojust ja pehmust kiirgav disainlamp. Interjööris domineerisid vanemad palgid seintel, looduslik puitpõrand ning krohvikut seinad, mis suunasid disainerite kujutluse põnevale rajale. Aeganõudva käsitööna valminud Vahupalli loomiseks on kasutatud huvitavat materjali - erilist paberit, mis meenutab kangast. Vahupall sobib suurepäraselt nii elutuppa kui ka pehmesse magamistoa atmosfääri.

Trinka Design valgusti Kompvek

Trinka Design valgusti Kompvek

Trinka Design valgusti Roosamanna

Trinka Design valgusti Roosamanna

Disainlampide sari Roosamanna ja Kompvek on oma sooja olemuse poolest ühesugused, ent erinevad kujult ja suuruselt. Nende loomisel saadi inpiratsiooni kaunitest pitsilistest kangastest, mis sobivad suurepäraselt minimalistlikku ja ka pehmesse kodusesse interjööri. Antud sarja lampidele on võimalik Teil valida kaunid kangad vastavalt oma soovile - tulemuseks saab olema elegantne lihtsus, milles on sületäis romantilisust. Loomaks ühtset tervikut on võimalik valmistada lampide katted näiteks samast kangast, millest on ka Teie kardinad.

Trinka Design valgusti Pegasus

Trinka Design valgusti Pegasus

Disainlampide sari Pegasus loomisel lähtusid disainerid veetlevast funkstiilist ning avarast modernsest ruumist. Inspiratsiooniks spooni ja vineeri nõtkus, mis oma paindlikkusega lubab luua tõeliselt ilmekaid vorme. Sellest tulenevalt sai valgusti läbi minimalistliku iseloomu õhulise vormi, mis täiendas interjööri, andes valgusele ka huvitavaid varjundeid.
Pegasuse sarja kuuluvate disainlampide kuju ja suuruse saate valida vastavalt oma soovidele.

Trinka Design valgusti Rustic

Trinka Design valgusti Rustic

Disainlampide sari Rustic isee sündis kaasahaaravast ülesandest luua põnev valgusti hubasesse, ent skandinaavialikult karge interjööriga restorani. Disainerite eesmärgiks oli luua jõulise isikupäraga valgusti, mis rikastaks restorani kontseptsiooni ja seoks kõnekaks tervikuks. Seetõttu valitigi keskseks materjaliks maalähedane metall, millele anti oma kuju ja ülesehitusega õhuline kergus. Ühtlasi ääristati valgusti vaheldumisi nugade, kahvlite ja lusikatega, mis lõid oma erineva pikkuse ja kujuga tõeliselt huvitava lainelise visuaali.

Kui Teil on aga kodus mõni vana valgusti, millele soovite uue elu anda, siis tasub kindlasti pidada nõu just Tinka Design disaineritega, kes püüavad anda Teie valgustitele uue elu, kaotamata nende eripära. Et värske lamp sobiks suurepäraselt Teie interjööriga, siis võib vanemaid lampe ka huvitavalt kujundada, lähtuvalt Teie soovidest!

Опубликовано: 13.09.2013

Disainmööbel ja disainvalgustid UUP Disain

тел.:
+372 506 1932, +372 5345 6910
Адрес:
Kastani 42, Tartu, Tartumaa
Е-почта:
Пожалуйста, заполните все поля.

Вы также можете быть заинтересованы в следующих статьях

Индустриально трендовые светильники в квартиры типа-лофт из Light Concept

Индустриально трендовые светильники в квартиры типа-лофт из Light Concept

Новые жилые кварталы на месте несимпатичных старых районов? Просторные квартиры-лофты вместо тесных квартир с низкими потолками? Light Concept предлагает вашему вниманию идею для оформления современных квартир.

Light Concept представляет коллекцию освещения инспирированной от лампы Эдисона

Light Concept представляет коллекцию освещения инспирированной от лампы Эдисона

Использование энергосберегающих ламп безусловно очень важно в современном мире, но их холодный белый свет порой действует раздражающе. Они с нами в офисе, в примерочной кабине магазина одежды, в лифте, да и в собственных домах тоже.

Стиль Лофт в оформлении современных квартир

Стиль Лофт в оформлении современных квартир

Loft переводится с английского как «чердак», «верхняя часть склада». Это стиль заброшенных заводов и фабрик, которые еще в 40-е годы в Америке активно переделывались в творческие мастерские, офисы, а иногда и жилые квартиры.
Истоки распространения лофт-формата восходят к 60-м годам, к образу жизни и творчеству легендарного Энди Уорхола. Именно его квартира-мастерская «Фабрика» в loftstyle покорила нью-йоркскую богему и породила повальное увлечение лофт-интерьерами.

Как различать монтажников и производителей натяжных потолков?

Как различать монтажников и производителей натяжных потолков?

Так как в последнее время в Эстонии появилось большое количество установщиков натяжных потолков, мы решили выяснить, как же различать установщиков и производителей натяжных потолков. При поиске в интернете фирм, предлагающих услуги по установке натяжных потолков, выясняется, что у всех примерно одинаковые цены и так как по внешнему виду потолки кажутся одинаковые, конечному клиенту очень тяжело разобраться в предлагаемых продуктах. Предложений много, а сам продукт ещё новый на нашем рынке, поэтому и мало информации распространилось до сегодняшнего дня.

Основные виды лестниц: часть 4

Основные виды лестниц: часть 4

Качественная лестница - основа уютного загородного дома или квартиры. Все чаще
дизайн пространства строится именно от лестницы, как самого крупного элемента
интерьера. В такой ситуации важно выбрать правильно подходящий стиль и материал
лестницы.

смотреть ещё