Artiklid ja uudised

Isikupärased disainvalgustid Teie interjööridesse

Teadupärast on Eestis suurepäraseid ja tunnustatud valgustidisainereid ning rõõm on tõdeda, et eestlased oskavad ka hinnata kaasmaalaste andekat loometööd ning valivad ühe enam oma kodusid kaunistama just Eesti disainerite loodud omanäolisi ja isikupäraseid valgusteid.

Trinka Design nime alla on koondunud oma ala fanaatikud, kellede loodud disainvalgustid on ilmestamas nii kodusid, kohvikuid, restorane, kontoreid kui ka hotelle.

Trinka Design valgusti Vahupall

Trinka Design valgusti Vahupall

Disainlampide sari Vahupall idee sündis eesmärgist luua kaunilt renoveeritud kodusesse miljöösse soojust ja pehmust kiirgav disainlamp. Interjööris domineerisid vanemad palgid seintel, looduslik puitpõrand ning krohvikut seinad, mis suunasid disainerite kujutluse põnevale rajale. Aeganõudva käsitööna valminud Vahupalli loomiseks on kasutatud huvitavat materjali - erilist paberit, mis meenutab kangast. Vahupall sobib suurepäraselt nii elutuppa kui ka pehmesse magamistoa atmosfääri.

Trinka Design valgusti Kompvek

Trinka Design valgusti Kompvek

Trinka Design valgusti Roosamanna

Trinka Design valgusti Roosamanna

Disainlampide sari Roosamanna ja Kompvek on oma sooja olemuse poolest ühesugused, ent erinevad kujult ja suuruselt. Nende loomisel saadi inpiratsiooni kaunitest pitsilistest kangastest, mis sobivad suurepäraselt minimalistlikku ja ka pehmesse kodusesse interjööri. Antud sarja lampidele on võimalik Teil valida kaunid kangad vastavalt oma soovile - tulemuseks saab olema elegantne lihtsus, milles on sületäis romantilisust. Loomaks ühtset tervikut on võimalik valmistada lampide katted näiteks samast kangast, millest on ka Teie kardinad.

Trinka Design valgusti Pegasus

Trinka Design valgusti Pegasus

Disainlampide sari Pegasus loomisel lähtusid disainerid veetlevast funkstiilist ning avarast modernsest ruumist. Inspiratsiooniks spooni ja vineeri nõtkus, mis oma paindlikkusega lubab luua tõeliselt ilmekaid vorme. Sellest tulenevalt sai valgusti läbi minimalistliku iseloomu õhulise vormi, mis täiendas interjööri, andes valgusele ka huvitavaid varjundeid.
Pegasuse sarja kuuluvate disainlampide kuju ja suuruse saate valida vastavalt oma soovidele.

Trinka Design valgusti Rustic

Trinka Design valgusti Rustic

Disainlampide sari Rustic isee sündis kaasahaaravast ülesandest luua põnev valgusti hubasesse, ent skandinaavialikult karge interjööriga restorani. Disainerite eesmärgiks oli luua jõulise isikupäraga valgusti, mis rikastaks restorani kontseptsiooni ja seoks kõnekaks tervikuks. Seetõttu valitigi keskseks materjaliks maalähedane metall, millele anti oma kuju ja ülesehitusega õhuline kergus. Ühtlasi ääristati valgusti vaheldumisi nugade, kahvlite ja lusikatega, mis lõid oma erineva pikkuse ja kujuga tõeliselt huvitava lainelise visuaali.

Kui Teil on aga kodus mõni vana valgusti, millele soovite uue elu anda, siis tasub kindlasti pidada nõu just Tinka Design disaineritega, kes püüavad anda Teie valgustitele uue elu, kaotamata nende eripära. Et värske lamp sobiks suurepäraselt Teie interjööriga, siis võib vanemaid lampe ka huvitavalt kujundada, lähtuvalt Teie soovidest!

Sisestatud: 13.09.2013