Статьи и новости

Uue generatsiooni vesivoodi õhkab luksusest ning mugavusest

Uue generatsiooni vesivoodi õhkab luksusest ning mugavusest

Vesivoodi Maailm on kolmandat aastat Eesti turul tegutsev vesivooditele spetsialiseerunud firma. Selle ajaga oleme võitnud paljude inimeste südame ja poolehoiu, kellest on välja kujunenud meie lojaalne klientuur. Selle põhjuseks on meie väga personaalne ning individuaalne lähenemine igale kliendile ning optimaalsete lahenduste leidmine.
Meie eesmärgiks on pakkuda oma klientidele just nende unistustele vastav voodi ilma igasuguste kompromissideta. Kuigi meie põhirõhk on asetatud vesivooditele, mida me pakume laias ning üha laienevas valikus, leidub meie kaubavalikus ka ainult veemadratseid ning -patju, öökappe ja loomulikult ka kõiki vajaminevaid hooldusvahendeid.

Meie kodulehel leidub alati jooksvaid sooduspakkumisi ning uudistooteid. Tänaseks päevaks on meie kaubavalikuga esindatud kõik vesivoodeid kasutavad valdkonnad ning seda oma ala spetsialistidelt. Kuulsamatest firmamärkidest pakume täisvalikus Akva (www.akva.com), Piscina (www.piscina.fi), Wohnform (www.wohnform.de), Wellsystem (www.wellsystem.de) tooteid.

Suurima osa meie tootevalikust moodustavad vesivoodid, mis on mõeldud kodudesse ning hotellidesse. Lisaks tavapärastele vesivooditele pakume veemadratseid juba ka vastsündinutele ning vesivoodeid väikelastele. Nende kasulikust mõjust lapse arengule saab lugeda meie kodulehelt. Kuna enamikke voodeid on võimalik tellida vastavalt kliendi soovile (suurus, värv, rahustusaste jne jne), siis siinkohal võib ära märkida, et vaid fantaasia paneb piirid voodi valikul. Tootevalikus on esindatud ka Hi-Fi vesivoodi, mis kujutab endast vesivoodit, millesse on integreeritud helisüsteem, mis omakorda muudab koos helivõngetega voodis olemise üheks fantastiliseks naudinguks.Lisaks eraklientidele leiavad meie tootevalikust meelepärast ka SPA-d, fitness- ja veekeskused, hotellid, taastusravikeskused ja hooldekodud. Tootevalikus on massaaživoodid, vesiravivoodid, mootorvoodid, spetsiaalvoodid vaimsete puuetega inimestele jne… Kuna mudelivalik on lai ning võimalusi voodeid individualiseerida suur, siis lähtume ka kõikide nende voodite puhul individuaalsetest vajadustest. Tänaseks oleme suutnud aidata mitmeid hooldekodusi ning teinud õnnelikuks nii mõnegi SPA külastaja.

Klientidele, kes ei soovi aga uue voodi pärast oma tuba ümber kujundama hakata, pakume võimalust soetada veemadratsid koos kõige vajaminevaga, et mängeldava kergusega muuta oma vana voodi vesivoodiks. Selleks ei pea te välja vahetama oma olemasolevat voodiraami ning te saate taskukohase hinnaga oma vanast voodist luksusliku vesivoodi.

Meie kodulehel leiab laialdaselt informatsiooni vesivoodite eelistest tavavoodite ees ning sealsed faktid ning artiklid kummutavad ka kõige skeptilisema inimese uskumuse vanadest vesivooditest, mis olid vaid loksuvad veekotid. Tänapäevastel vooditel ei pruugi inimene arugi saada, et tegemist on vesivoodiga…


Vesivoodi Maailm – Ühendades tervise, heaolu ja luksuse.


Sales Manager
Rait Kikkamägi
564 93891
Külastage ka meie kodulehte aadressil www.vesivoodi.ee

Опубликовано: 26.04.2007

Вы также можете быть заинтересованы в следующих статьях

ДУБОВАЯ МЕБЕЛЬ – ЦЕННАЯ И НАДЕЖНАЯ

ДУБОВАЯ МЕБЕЛЬ – ЦЕННАЯ И НАДЕЖНАЯ

Дуб с древних времен был известен как старая и ценная древесина. Из него делали все, что должно было быть прочным и долговечным: колеса телеги, военные корабли, бочки с вином и т. Д.
Дуб также высоко ценится в мебельной промышленности. Мебель из дуба чрезвычайно прочная, прочная, с красивым рисунком, неподвластна времени и вписывается в любой интерьер.
Вода также не очень сильно влияет на древесину дуба, но в воде она темнеет, за счет чего становится более прочной, и появляется красивая древесная структура.

Эпоха золота

Эпоха золота

На сегодняшний день одну из главнейших ролей в дизайне интерьера играет медь, которая повлекла за собой такие металлы, как бронза и золото. Последнее смогло завоевать огромную популярность, а потому его можно найти в самых разнообразных частях дома, начиная гостиными и заканчивая ванными комнатами.

Новые серии мебели для малышей на smart24.ee

Новые серии мебели для малышей на smart24.ee

Новинки! Серии мебели для малышей в интернет-магазине Smart24.ee. Очень красивые и качественные кроватки для младенцев, комоды с пеленальными столиками и шкафы. Также теперь в нашем магазине можно найти постельное белье для детских кроваток по приятным ценам.

смотреть ещё