Artiklid ja uudised

Uue generatsiooni vesivoodi õhkab luksusest ning mugavusest

Uue generatsiooni vesivoodi õhkab luksusest ning mugavusest

Vesivoodi Maailm on kolmandat aastat Eesti turul tegutsev vesivooditele spetsialiseerunud firma. Selle ajaga oleme võitnud paljude inimeste südame ja poolehoiu, kellest on välja kujunenud meie lojaalne klientuur. Selle põhjuseks on meie väga personaalne ning individuaalne lähenemine igale kliendile ning optimaalsete lahenduste leidmine.
Meie eesmärgiks on pakkuda oma klientidele just nende unistustele vastav voodi ilma igasuguste kompromissideta. Kuigi meie põhirõhk on asetatud vesivooditele, mida me pakume laias ning üha laienevas valikus, leidub meie kaubavalikus ka ainult veemadratseid ning -patju, öökappe ja loomulikult ka kõiki vajaminevaid hooldusvahendeid.

Meie kodulehel leidub alati jooksvaid sooduspakkumisi ning uudistooteid. Tänaseks päevaks on meie kaubavalikuga esindatud kõik vesivoodeid kasutavad valdkonnad ning seda oma ala spetsialistidelt. Kuulsamatest firmamärkidest pakume täisvalikus Akva (www.akva.com), Piscina (www.piscina.fi), Wohnform (www.wohnform.de), Wellsystem (www.wellsystem.de) tooteid.

Suurima osa meie tootevalikust moodustavad vesivoodid, mis on mõeldud kodudesse ning hotellidesse. Lisaks tavapärastele vesivooditele pakume veemadratseid juba ka vastsündinutele ning vesivoodeid väikelastele. Nende kasulikust mõjust lapse arengule saab lugeda meie kodulehelt. Kuna enamikke voodeid on võimalik tellida vastavalt kliendi soovile (suurus, värv, rahustusaste jne jne), siis siinkohal võib ära märkida, et vaid fantaasia paneb piirid voodi valikul. Tootevalikus on esindatud ka Hi-Fi vesivoodi, mis kujutab endast vesivoodit, millesse on integreeritud helisüsteem, mis omakorda muudab koos helivõngetega voodis olemise üheks fantastiliseks naudinguks.Lisaks eraklientidele leiavad meie tootevalikust meelepärast ka SPA-d, fitness- ja veekeskused, hotellid, taastusravikeskused ja hooldekodud. Tootevalikus on massaaživoodid, vesiravivoodid, mootorvoodid, spetsiaalvoodid vaimsete puuetega inimestele jne… Kuna mudelivalik on lai ning võimalusi voodeid individualiseerida suur, siis lähtume ka kõikide nende voodite puhul individuaalsetest vajadustest. Tänaseks oleme suutnud aidata mitmeid hooldekodusi ning teinud õnnelikuks nii mõnegi SPA külastaja.

Klientidele, kes ei soovi aga uue voodi pärast oma tuba ümber kujundama hakata, pakume võimalust soetada veemadratsid koos kõige vajaminevaga, et mängeldava kergusega muuta oma vana voodi vesivoodiks. Selleks ei pea te välja vahetama oma olemasolevat voodiraami ning te saate taskukohase hinnaga oma vanast voodist luksusliku vesivoodi.

Meie kodulehel leiab laialdaselt informatsiooni vesivoodite eelistest tavavoodite ees ning sealsed faktid ning artiklid kummutavad ka kõige skeptilisema inimese uskumuse vanadest vesivooditest, mis olid vaid loksuvad veekotid. Tänapäevastel vooditel ei pruugi inimene arugi saada, et tegemist on vesivoodiga…


Vesivoodi Maailm – Ühendades tervise, heaolu ja luksuse.


Sales Manager
Rait Kikkamägi
564 93891
Külastage ka meie kodulehte aadressil www.vesivoodi.ee

Sisestatud: 26.04.2007

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Välihooaeg 2021: palju uudistooteid alates majapidamisplastikust tehtud toolidest kuni luksulike väliduššideni

Välihooaeg 2021: palju uudistooteid alates majapidamisplastikust tehtud toolidest kuni luksulike väliduššideni

Soojade ilmade saabumine toob endaga rõdu-, terrassi- ja aiaomanikele kaasa paljuoodatud
õuehooaja. Kui tundub, et olemasolev õuemööbel vajab värskendamist, tasub see kiirelt ette võtta,
et päikeselisi puhkepäevi täiel määral ära kasutada. Ja kui on soov nautida õuemööblit kauem, kui
vaid üks-kaks hooaega, on mõistlik enne ostu välimööbli omadusi uurida ja veenduda, et tegu on ikka
kindla valikuga, mis kestab aastaid.

Scavolini Formalia - tänastele ootustele vastav väga stiilne terviklik kodusüsteem köögist kodukontorini

Scavolini Formalia - tänastele ootustele vastav väga stiilne terviklik kodusüsteem köögist kodukontorini

Scavolini uhiuus köögimööbli mudel Formalia on loodud koostöös kuulsa Itaalia disaineri Vittore Nioluga. Uus mudel on erakordne oma stiili ja karakteri poolest. Valides Formalia valid köögimööbli, mis tõmbab tähelepanu ja on trendidest ees ning kõige olulisemalt tähendab seda, et kodu süda - köök - on šikk, elegantne ja võimaldab muutunud elukorralduses ühendada ühele alale mitmeid funktsioone.

vaata kõiki