Статьи и новости

Mugav kodu Maskult

Me unistame kodust, kus iga pereliige saaks tunda end mugavalt ja vabalt. Lastetuba, vanemate kodukontor või kogu pere poolt kasutatav esik – kõik need ruumid vajavad kvaliteetset mööblit, mis pakuks sobivaid panipaiku ja head ruumilahendust.
Tutvu Masku tootevalikuga ja avasta stiilseid ja praktilisi lahendusi kõigi eluruumide sisustamiseks!

AINOLA elutoasari Источник: masku.ee

AINOLA elutoasari Источник: masku.ee

ELUTUBA Источник: www.masku.ee

ELUTUBA Источник: www.masku.ee

Mis muu võiks olla iga elutoa sisustuse nurgakiviks, kui mitte uhke ja elegantne diivan! Kui soovid valida oma elutuppa mitmeosalise diivanikomplekti, paar mugavat tugitooli või hoopis suure nurgadiivani, tutvu Masku suure ja kvaliteetse valikuga. Lisaks pehmele mööblile leiad siit ka sobivaid kappe ja riiulieid, vaipu ja valgusteid. Tänu mitmekülgsele valikule on sul kerge luua elutoale selline sisustus, mida pere naudib ja külalised imetlevad.


SÖÖGITUBA Источник: www.masku.ee

SÖÖGITUBA Источник: www.masku.ee

Kiire hommikusöök või lõõgastav õhtueine – maitsekalt sisustatud söögituba rõõmustab kogu peret nii õhtul kui hommikul.
Millises stiilis söögitoast sina unistad? Vaata ringi ja vali, sest võimalusi sisutamiseks on Maskus tõesti palju. Pakume laias valikus söögitoakomplekte, kappe ja riiuleid nii modernistliku elegantsi kui põhjamaiselt selge vormi austajatele. Naudi iga einet koos parima sisustusega ja parimas seltskonnas!


MAGAMISTUBA Источник: www.masku.ee

MAGAMISTUBA Источник: www.masku.ee

Magamistuba on privaatne pühamu, kuhu peidame end igal õhtul, et puhata kõigist päeva pingetest. Ja nautida sügavat lõõgastavat und – ning meeldivat ärkamist järgmisel hommikul!
Loo endale isikupärane magamistuba, valides stiilset ja kvaliteetset mööblit Masku esinduslikust valikust. Hea une tagavad kvaliteetsed madratsid, kauni ruumi aitavad luua stiilsed kapid, pildid ja muidugi hooleva valitud voodi, mis saab sinu magamistoa pilgupüüdjaks.


AIAMÖÖBEL - OSTA JUBA PRAEGU UUEKS SUVEKS VALMIS Источник: www.masku.ee

AIAMÖÖBEL - OSTA JUBA PRAEGU UUEKS SUVEKS VALMIS Источник: www.masku.ee

Kes ei tahaks suvel nautida aega ja puhkust? Parim koht selleks on stiilse ja mugava sisustusega koduaed! Kui unistad mõnusast eraldumisest aiaoaasis või tahad muuta terrassi pere suviseks elutoaks, leiad Maskust kindlasti terve rea sobivaid tooteid oma ideede teostamiseks. Muidugi soovitame külastada ka Masku mööbliaeda, sest Eesti suurim aiamööblivalik ootab sind just seal.


Lae inspiratsiooni Masku mööblikataloogidest ja
aiamööbli kataloogist.

Tutvu täpsemalt toodetega e-poest või külasta kauplusiTallinnas ja Tartus:

MASKU Tallinn Vesse:
Peterburi mnt 62a / J.Smuuli tee 43, 11415 Tallinn
Tel: +372 6338929
E-mail: info@masku.ee
Lahtiolekuajad:
E-R 10:00 - 20:00
L 10:00 - 18:00

MASKU Tartu:
Sõbra 58, Tartu
Tel: +372 7763067; +372 7763091
E-mail: tartu@masku.ee
Lahtiolekuajad: E-R 10:00 - 19:00
L 10:00 - 16:00
P 10:00 - 16:00
P 10:00 - 16:00

Опубликовано: 10.09.2014

Вы также можете быть заинтересованы в следующих статьях

ДУБОВАЯ МЕБЕЛЬ – ЦЕННАЯ И НАДЕЖНАЯ

ДУБОВАЯ МЕБЕЛЬ – ЦЕННАЯ И НАДЕЖНАЯ

Дуб с древних времен был известен как старая и ценная древесина. Из него делали все, что должно было быть прочным и долговечным: колеса телеги, военные корабли, бочки с вином и т. Д.
Дуб также высоко ценится в мебельной промышленности. Мебель из дуба чрезвычайно прочная, прочная, с красивым рисунком, неподвластна времени и вписывается в любой интерьер.
Вода также не очень сильно влияет на древесину дуба, но в воде она темнеет, за счет чего становится более прочной, и появляется красивая древесная структура.

Эпоха золота

Эпоха золота

На сегодняшний день одну из главнейших ролей в дизайне интерьера играет медь, которая повлекла за собой такие металлы, как бронза и золото. Последнее смогло завоевать огромную популярность, а потому его можно найти в самых разнообразных частях дома, начиная гостиными и заканчивая ванными комнатами.

Индустриально трендовые светильники в квартиры типа-лофт из Light Concept

Индустриально трендовые светильники в квартиры типа-лофт из Light Concept

Новые жилые кварталы на месте несимпатичных старых районов? Просторные квартиры-лофты вместо тесных квартир с низкими потолками? Light Concept предлагает вашему вниманию идею для оформления современных квартир.

смотреть ещё