Articles and news

Mugav kodu Maskult

Me unistame kodust, kus iga pereliige saaks tunda end mugavalt ja vabalt. Lastetuba, vanemate kodukontor või kogu pere poolt kasutatav esik – kõik need ruumid vajavad kvaliteetset mööblit, mis pakuks sobivaid panipaiku ja head ruumilahendust.
Tutvu Masku tootevalikuga ja avasta stiilseid ja praktilisi lahendusi kõigi eluruumide sisustamiseks!

AINOLA elutoasari Source: masku.ee

AINOLA elutoasari Source: masku.ee

ELUTUBA Source: www.masku.ee

ELUTUBA Source: www.masku.ee

Mis muu võiks olla iga elutoa sisustuse nurgakiviks, kui mitte uhke ja elegantne diivan! Kui soovid valida oma elutuppa mitmeosalise diivanikomplekti, paar mugavat tugitooli või hoopis suure nurgadiivani, tutvu Masku suure ja kvaliteetse valikuga. Lisaks pehmele mööblile leiad siit ka sobivaid kappe ja riiulieid, vaipu ja valgusteid. Tänu mitmekülgsele valikule on sul kerge luua elutoale selline sisustus, mida pere naudib ja külalised imetlevad.


SÖÖGITUBA Source: www.masku.ee

SÖÖGITUBA Source: www.masku.ee

Kiire hommikusöök või lõõgastav õhtueine – maitsekalt sisustatud söögituba rõõmustab kogu peret nii õhtul kui hommikul.
Millises stiilis söögitoast sina unistad? Vaata ringi ja vali, sest võimalusi sisutamiseks on Maskus tõesti palju. Pakume laias valikus söögitoakomplekte, kappe ja riiuleid nii modernistliku elegantsi kui põhjamaiselt selge vormi austajatele. Naudi iga einet koos parima sisustusega ja parimas seltskonnas!


MAGAMISTUBA Source: www.masku.ee

MAGAMISTUBA Source: www.masku.ee

Magamistuba on privaatne pühamu, kuhu peidame end igal õhtul, et puhata kõigist päeva pingetest. Ja nautida sügavat lõõgastavat und – ning meeldivat ärkamist järgmisel hommikul!
Loo endale isikupärane magamistuba, valides stiilset ja kvaliteetset mööblit Masku esinduslikust valikust. Hea une tagavad kvaliteetsed madratsid, kauni ruumi aitavad luua stiilsed kapid, pildid ja muidugi hooleva valitud voodi, mis saab sinu magamistoa pilgupüüdjaks.


AIAMÖÖBEL - OSTA JUBA PRAEGU UUEKS SUVEKS VALMIS Source: www.masku.ee

AIAMÖÖBEL - OSTA JUBA PRAEGU UUEKS SUVEKS VALMIS Source: www.masku.ee

Kes ei tahaks suvel nautida aega ja puhkust? Parim koht selleks on stiilse ja mugava sisustusega koduaed! Kui unistad mõnusast eraldumisest aiaoaasis või tahad muuta terrassi pere suviseks elutoaks, leiad Maskust kindlasti terve rea sobivaid tooteid oma ideede teostamiseks. Muidugi soovitame külastada ka Masku mööbliaeda, sest Eesti suurim aiamööblivalik ootab sind just seal.


Lae inspiratsiooni Masku mööblikataloogidest ja
aiamööbli kataloogist.

Tutvu täpsemalt toodetega e-poest või külasta kauplusiTallinnas ja Tartus:

MASKU Tallinn Vesse:
Peterburi mnt 62a / J.Smuuli tee 43, 11415 Tallinn
Tel: +372 6338929
E-mail: info@masku.ee
Lahtiolekuajad:
E-R 10:00 - 20:00
L 10:00 - 18:00

MASKU Tartu:
Sõbra 58, Tartu
Tel: +372 7763067; +372 7763091
E-mail: tartu@masku.ee
Lahtiolekuajad: E-R 10:00 - 19:00
L 10:00 - 16:00
P 10:00 - 16:00
P 10:00 - 16:00

Submitted: 10.09.2014

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all