Статьи и новости

Nutikas lahendus - hõlmikuksed

Hõlmikuksed (vahel tuntud ka kui voldikuksed) koosnevad kahest omavahel keskelt hingedega ühendatud ukseplaadist, mis avamisel paari kaupa kokku volditakse.

Hõlmikuste puhul on tegemist on väga nutika lahendusega, mis sobivad ühtmoodi hästi nii kitsamatele kui laiematele kappidele. Üldjuhul ei soovitata hõlmikuksi teha laiemaid kui 1,2m ehk siis kumbki pool ei tohiks olla üle 60cm laiune. Laiemate kappide puhul võib üksteise kõrvale panna ka kaks või enam ustepaari. Samuti võib neid kombineerida tavaliste hingedel kapiustega.

 Источник: www.l-uks.ee

Источник: www.l-uks.ee

See lahendus võimaldab kapi avada samaaegselt peaaegu kogu kogu kapi ulatuses. Kuna üks ukseplaatidest on servast kinnitatud kapi seina külge, on tagatud uste jäikus ja mugav kasutus.

L-UKS hõlmikustel on ülemine juhtsiin peidetud uksepaneeli taha ja alumine juhtsiin puudub.

Hõlmikuste puhul sobivad kasutamiseks:

- Kõik RLS18mm, RLS 25 ja RLS28 materjalid;
- Kõik 19mm spoonmaterjalid;
- Värvitud MDF 19mm.

L-UKSi hõlmikuste ja ka teiste toodete edasimüüjate nimekirja leiate siit.

Опубликовано: 13.11.2015

Вы также можете быть заинтересованы в следующих статьях

Эпоха золота

Эпоха золота

На сегодняшний день одну из главнейших ролей в дизайне интерьера играет медь, которая повлекла за собой такие металлы, как бронза и золото. Последнее смогло завоевать огромную популярность, а потому его можно найти в самых разнообразных частях дома, начиная гостиными и заканчивая ванными комнатами.

Индустриально трендовые светильники в квартиры типа-лофт из Light Concept

Индустриально трендовые светильники в квартиры типа-лофт из Light Concept

Новые жилые кварталы на месте несимпатичных старых районов? Просторные квартиры-лофты вместо тесных квартир с низкими потолками? Light Concept предлагает вашему вниманию идею для оформления современных квартир.

Новые серии мебели для малышей на smart24.ee

Новые серии мебели для малышей на smart24.ee

Новинки! Серии мебели для малышей в интернет-магазине Smart24.ee. Очень красивые и качественные кроватки для младенцев, комоды с пеленальными столиками и шкафы. Также теперь в нашем магазине можно найти постельное белье для детских кроваток по приятным ценам.

смотреть ещё