Artikkelit ja uutiset

Nutikas lahendus - hõlmikuksed

Hõlmikuksed (vahel tuntud ka kui voldikuksed) koosnevad kahest omavahel keskelt hingedega ühendatud ukseplaadist, mis avamisel paari kaupa kokku volditakse.

Hõlmikuste puhul on tegemist on väga nutika lahendusega, mis sobivad ühtmoodi hästi nii kitsamatele kui laiematele kappidele. Üldjuhul ei soovitata hõlmikuksi teha laiemaid kui 1,2m ehk siis kumbki pool ei tohiks olla üle 60cm laiune. Laiemate kappide puhul võib üksteise kõrvale panna ka kaks või enam ustepaari. Samuti võib neid kombineerida tavaliste hingedel kapiustega.

 Alkuperä: www.l-uks.ee

Alkuperä: www.l-uks.ee

See lahendus võimaldab kapi avada samaaegselt peaaegu kogu kogu kapi ulatuses. Kuna üks ukseplaatidest on servast kinnitatud kapi seina külge, on tagatud uste jäikus ja mugav kasutus.

L-UKS hõlmikustel on ülemine juhtsiin peidetud uksepaneeli taha ja alumine juhtsiin puudub.

Hõlmikuste puhul sobivad kasutamiseks:

- Kõik RLS18mm, RLS 25 ja RLS28 materjalid;
- Kõik 19mm spoonmaterjalid;
- Värvitud MDF 19mm.

L-UKSi hõlmikuste ja ka teiste toodete edasimüüjate nimekirja leiate siit.

Lisätty: 13.11.2015

Sinua voi kiinnostaa myös seuraavat artikkelit

Turvava laadun, hienostunut muotoilu, matalan hinnan ja nopean kuljetuksen keitiöt

Turvava laadun, hienostunut muotoilu, matalan hinnan ja nopean kuljetuksen keitiöt

ACCENTA valmistaa kaikki keitiöt raaka-aineista, hanketu vanhaisista Länsi-Euroopan yrityksistä, korkein laadun takuun kanssa.
Jatkuvasti uudistaen ja täydentäen ehdotuksia, me voimme toteutua kaikkia asiakan haluja, jotka ovat sitoutunut muotoilun tyylien kanssa. Me käytämme alkuainet alkuainet puusta, lasista, akrilista ja toisesta aineista, luotaan sointuvan keitiön ilman.
Koristaen tilausta, ostaja voi valita väriä, fakturia, tarpeet ja keitiön tyylin yhdistelmää. Mutta kaikein tärkeä on se, että ostaja voi heti lisätä oman keitiön erilaista teknikaa. Ostaja ei tarvitse olla huolissaan kuljetuksesta, asetuksesta ja hinnasta.

katso lisää