Статьи и новости

Neli ruumi, kus lükanduks leiaks praktilist kasutust - nõu annab Avaeksperdid

Lükandustega garderoobidest on kirjutatud raamatute viisi materjale ja seda on tehtud põhjendatult – tegemist on tõesti väga praktilise disainilahendusega panipaiga jaoks. Vähem tähelepanu pööratakse sellele, et lükanduks võib olla ka sobiv ja huvitav ruumide eraldaja.

Mõne jaoks võib tunduda tavalise ukse asemel lükandust kasutada veidra või liialt eksootilisena, seega toob Avaeksperdid välja mõned ideed ja aitab visualiseerida ruume, kus uks ei avane sisse või välja, vaid hoopis libiseb.

 Источник: avaeksperdid.ee

Источник: avaeksperdid.ee

Ruumid, kus lükanduks on praktiline valik

Trepiruum – lükanduks on hea panna trepi ette, mis pole avatud, vaid omab eraldi ruumi või vahet. Peamine põhjus, miks uks üldse trepi juurde sobib on see, et see takistab liigset õhuvoolu ega lase soojal ära liikuda.

Kuid sellisel juhul sobiks ju ka tavauks? – Lükanduks on parem valik, sest see ei jää avades ette, mis võib trepi puhul olla suur risk. Samuti on trepi ümbruses üldjuhul niigii ruumi puudu, kuhu vähenõudlik lahendus hästi sobib.

 Источник: avaeksperdid.ee

Источник: avaeksperdid.ee
Koosolekuruum – kohtumisi ja nõupidamisi saab stiilselt ukse taha peita ja kui need lõpevad, võib ruumi ülejäänud kontorile avada. Kui plaanis on suuremad üritused, saab lükandust avades koosolekuruumi lihtsasti laiendada. Vaata kontorisse ka voldikuksi.

Köök – sarnaselt kontoriga võib ka kodus ruume ühildada või eraldada. Kui köögimelu valjuks või aroomikaks läheb, saab seda ülejäänud ruumist eraldada. Kui pidada pidu või lihtsalt tahta natuke avarust, võib köögi taas avada.

Köögis võib olla ka erinevaid tarvikuid, nagu pesumasinad või torud, mis võivad ülejäänud kujundusega mitte sobida. Sellisel juhul saab neid ümbritseda omamoodi panipaigaga, mida sobiva lükanduksega avada ja sulgeda saaks.

Ükskõik milline laia ukseavaga ruum – lükanduks töötab nii intiimse eraldajana kui ka väiksemat sorti - aga majesteetliku - väravana; olgu see kas elutoal, magamistoal, tööruumil vms.

Avaeksperdid lükandustega ning teiste toodetega saate tutvuda Kesklinna Salongis (Pärnu mnt 139a) ja Kadaka Salongis (Kadaka tee 44).

www.avaeksperdid.ee
Facebook

Опубликовано: 02.05.2017

Avaeksperdid

тел.:
+372 658 8105, +372 661 1820, +372 526 8703, +372 5663 3245
Адрес:
Kadaka tee 133 ja Pärnu mnt. 139a, Tallinn, Harjumaa
Е-почта:
Пожалуйста, заполните все поля.

Вы также можете быть заинтересованы в следующих статьях

Новая коллекция тканей для штор "ETERNITY" (RASCH)

Новая коллекция тканей для штор "ETERNITY" (RASCH)

В салоне штор LAVINIITA появилась новая коллекция тканей от немецкого производителя Rasch Textil. Жаккард, искусственные меха и цветочные принты с 3D эффектом лишь малая часть представленных в коллекции тканей. Современный дизайн, актуальная цветовая палитра. Приходите, знакомьтесь и заказывайте понравившиеся материалы для декорирования Вашего дома, для реализации различных стилевых направлений.

Основные виды лестниц:  лестницы на косоурах

Основные виды лестниц: лестницы на косоурах

Качественная лестница - основа уютного загородного дома или квартиры. Все чаще дизайн пространства строится именно от лестницы, как самого крупного элемента интерьера. В такой ситуации важно выбрать правильно подходящий стиль и материал лестницы.

В LAVINIITA поступила новая коллекция покрывал и подушек на 2015 год

В LAVINIITA поступила новая коллекция покрывал и подушек на 2015 год

В LAVINIITA поступила новая коллекция покрывал и подушек на 2015 год. Все модели отличаются интересным дизайном и качеством. В коллекции найдутся как покрывала со спокойным рисунком монохромных оттенков, так и с бросающимися в глаза, пёстрыми узорами.

Дуб или ясень? Выбираем свою породу древесины

Дуб или ясень? Выбираем свою породу древесины

Всю древесину, используемую в строительстве и мебели, делят на два типа: твердые и мягкие породы. Принцип разделения нетрудно определить по названиям, это - плотность древесины. Вообще изучением деревьев и лесов занимается отдельная наука, дендрология. В ней существует огромное количество различных классификаций, но для нас с вами важна только плотность.

Сделать стол из дуба самому? Просто, мебельный щит.

Сделать стол из дуба самому? Просто, мебельный щит.

Мебельный щит - относительно новый материал на мебельном рынке. С одной стороны, это традиционный массив, который всегда в моде. С другой, - это материал, помогающий Вам значительно экономить на времени и издержках.
Самый большой выбор мебельного щита во всей Эстонии вы найдете в Stragendo OÜ, они продает мебельный щит уже семь лет и зарекомендовали себя как поставщика надежного материала, на который вы всегда можете рассчитывать.

смотреть ещё