Статьи и новости

Geomeetriline ornament tapeedil loob interjööri rütmi ja dünaamika

Koos klientidega sobiva seinakatete valimine on väga põnev protsess, aga sageli tuleb ette olukordi, mil geomeetriline ornament tapeedil meeldib klientidele väga, aga seda ei julgeta valida. Miks see nii on? Üks võimalikke põhjuseid on see, et kataloogis on näha vaid näidis - väikest tapeeditükk - ja ei osata ette kujutada, kuidas see võiks mõjuda tervel seinal. Siinkohal tulevad appi disainerid ja seletavad, miks valida just geomeetrilise ornamendiga tapeet ja kuidas luua selle abil unikaalne ja läbimõeldud interjöör.

 Источник: moonavoor.ee

Источник: moonavoor.ee

 Источник: moonavoor.ee

Источник: moonavoor.ee

Ornament mängib ruumiga - vertikaalne triip tõstab laed kõrgemale, horisontaalne aga teeb ruumi laiemaks. Tihe ornament kaotab nurki, nii et selline lahendus on eriti kasulik ruumis, kus on nišid ja seinanukid. Ruut, kolmnurgad, triip ja tähed – see on universaalne valik kabinetti, kööki või lastetuppa. See on väga hea variant ka teismelise tuppa, kes on karumõmmidest juba välja kasvanud. 3D-efektiga tapeedid lisavad visuaalselt ruumilisust, võremuster ja rombid sobivad nii klassikalisesse kui ka kaasaegsesse interjööri - see on ajatu lahendus, mis kunagi moest välja ei lähe.

Oluline on ka välja tuua, et geomeetriline ornament sobib suurepäraselt kokku teiste mustridega. Näiteks kui lillemeri väsitab, võib ühele seinale lisada ornamente - see tasakaalustab üldmuljet, muudab lõpptulemuse neutraalsemaks ning mitte liiga romantiliseks.

 Источник: moonavoor.ee

Источник: moonavoor.ee

 Источник: moonavoor.ee

Источник: moonavoor.ee

Aga samas on olemas ka mõned reeglid, millest võiks kinni pidada, kui ühes ruumis on tapeedil mitu ornamenti. Esipalaanil võiks olla üks suur muster - näiteks tapeedil - väiksemad ornamendid võiksid aga jääda dekoratiivpatjadele ja kardinatele. Harmoonilise interjööri loomiseks võiks silmas pidada, et erinevaid ornamente võiks siduda sarnaste värvilahendustega. Selleks et ruumi mitte üle koormata, võiks meeles pidada lihtsat reeglit: kaks erksamat värvitooni – üks rahulik.

Hetkel on trendikad suuremad ornamendid, omapärane struktuur ja sädelus. Ka suure geomeetrilise mustriga pilttapeedid tõmbavad kindlasti tähelepanu.

Aga kõige olulisem on ikkagi see, et valitud seinakate meeldiks just teile, sest iga inimene on individuaalne. Usaldage oma stiilitunnet ja unistuse interjöör rõõmustab teid iga päev.

Moonavoor Seinakattestuudio tapeedivalikuga on mugav tutvuda kodulehel, aga kindlasti olete oodatud uudistama ka salongi Järve keskuses. Värskemad uudised leiate ka Facebookist ja Instagramist.

Опубликовано: 08.09.2017

Moonavoor Sisustus

тел.:
+372 614 3455
Адрес:
Pärnu mnt. 238 (Järve Keskuses), Tallinn, Harjumaa
Е-почта:
Пожалуйста, заполните все поля.

Вы также можете быть заинтересованы в следующих статьях

Тренды в интерьере и отделке 2011 года

Тренды в интерьере и отделке 2011 года

Новый год пришел с новыми тенденциями, относящимися ко всем областям нашей жизни. Хороший способ зарядиться энергией, это изменить дизайн интерьера, но будьте тельны, так как непростая предшествовавшая этому году ситуация создала новые, можно сказать, непоколебимые правила на этот год.

смотреть ещё