Articles and news

Geomeetriline ornament tapeedil loob interjööri rütmi ja dünaamika

Koos klientidega sobiva seinakatete valimine on väga põnev protsess, aga sageli tuleb ette olukordi, mil geomeetriline ornament tapeedil meeldib klientidele väga, aga seda ei julgeta valida. Miks see nii on? Üks võimalikke põhjuseid on see, et kataloogis on näha vaid näidis - väikest tapeeditükk - ja ei osata ette kujutada, kuidas see võiks mõjuda tervel seinal. Siinkohal tulevad appi disainerid ja seletavad, miks valida just geomeetrilise ornamendiga tapeet ja kuidas luua selle abil unikaalne ja läbimõeldud interjöör.

 Source: moonavoor.ee

Source: moonavoor.ee

 Source: moonavoor.ee

Source: moonavoor.ee

Ornament mängib ruumiga - vertikaalne triip tõstab laed kõrgemale, horisontaalne aga teeb ruumi laiemaks. Tihe ornament kaotab nurki, nii et selline lahendus on eriti kasulik ruumis, kus on nišid ja seinanukid. Ruut, kolmnurgad, triip ja tähed – see on universaalne valik kabinetti, kööki või lastetuppa. See on väga hea variant ka teismelise tuppa, kes on karumõmmidest juba välja kasvanud. 3D-efektiga tapeedid lisavad visuaalselt ruumilisust, võremuster ja rombid sobivad nii klassikalisesse kui ka kaasaegsesse interjööri - see on ajatu lahendus, mis kunagi moest välja ei lähe.

Oluline on ka välja tuua, et geomeetriline ornament sobib suurepäraselt kokku teiste mustridega. Näiteks kui lillemeri väsitab, võib ühele seinale lisada ornamente - see tasakaalustab üldmuljet, muudab lõpptulemuse neutraalsemaks ning mitte liiga romantiliseks.

 Source: moonavoor.ee

Source: moonavoor.ee

 Source: moonavoor.ee

Source: moonavoor.ee

Aga samas on olemas ka mõned reeglid, millest võiks kinni pidada, kui ühes ruumis on tapeedil mitu ornamenti. Esipalaanil võiks olla üks suur muster - näiteks tapeedil - väiksemad ornamendid võiksid aga jääda dekoratiivpatjadele ja kardinatele. Harmoonilise interjööri loomiseks võiks silmas pidada, et erinevaid ornamente võiks siduda sarnaste värvilahendustega. Selleks et ruumi mitte üle koormata, võiks meeles pidada lihtsat reeglit: kaks erksamat värvitooni – üks rahulik.

Hetkel on trendikad suuremad ornamendid, omapärane struktuur ja sädelus. Ka suure geomeetrilise mustriga pilttapeedid tõmbavad kindlasti tähelepanu.

Aga kõige olulisem on ikkagi see, et valitud seinakate meeldiks just teile, sest iga inimene on individuaalne. Usaldage oma stiilitunnet ja unistuse interjöör rõõmustab teid iga päev.

Moonavoor Seinakattestuudio tapeedivalikuga on mugav tutvuda kodulehel, aga kindlasti olete oodatud uudistama ka salongi Järve keskuses. Värskemad uudised leiate ka Facebookist ja Instagramist.

Submitted: 08.09.2017

Moonavoor Sisustus

Phone:
+372 614 3455
Address:
Pärnu mnt. 238 (Järve Keskuses), Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Message not sent. Fill in all fields.

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all