Статьи и новости

Värskenda kodu kevadiselt rõõmsameelsete Holden Decor tapeetidega Moonavoor Seinakattestuudiost

Kevad on muutuste aeg ja paneb mõtlema ka kodu värskendamise peale. Juhtiva inglise tootja Holden Decor uued tapeedikollektsioonid pakuvad palju uut ja põnevat. Holden Decori disainerid on trendide loojad, kes eksperimenteerivad materjalidega ja otsivad uusi lahendusi. Lisaks Inglismaale ja Saksamaale trükitakse osa tapeetidest ka Belgias ja Itaalias ning alates sellest aastast ka Prantsusmaal.

 Источник: moonavoor.ee

Источник: moonavoor.ee

 Источник: moonavoor.ee

Источник: moonavoor.ee

Moonavoor Seinakattestuudio pakub 4 uut kataloogi erinevates stiilides: Midas, Glasshouse, Toscani ja Minerals. Särtsakad värvitoonid täidavad ruumi energiaga - rohelised ja sinised toonid on seejuures üsna jõulised. Selle aasta imeline uustulnuk - roosa - on pigem külm ja rahulik. Väga populaarsed on loodusmotiivid ja geomeetrilised mustrid. Klassikalised mustrid on läbinud uuenduskuuri ja näevad põnevad välja tänu sädelusele ja huvitavale tekstuurile. Uued tehnilised võimalused teevad järjest maagilisemaks ka loodusematerjalide imitatsioonid.

 Источник: moonavoor.ee

Источник: moonavoor.ee

 Источник: moonavoor.ee

Источник: moonavoor.ee

Kuna lõpptulemuse juures mängivad olulist rolli tapeedi tekstuur ja valgus, on kõik oodatud salongi oma silmaga kollektsioone vaatama. Kellel aga pole mugav salongi tulla, on suurepäraseks abiks Moonavoor Seinakattestuudio kodulehekülg, kus saab valikuga tutvuda ja e-poest oste sooritada. Lisaks tapeetidele leiate valikust ka palju pilttapeete, aksessuaare ja vaipu. Värskemad uudised leiate ka Facebookist ja Instagramist.

Опубликовано: 19.03.2018

Moonavoor Sisustus

тел.:
+372 614 3455
Адрес:
Veerenni 24 (Baltika kvartal), Tallinn, Harjumaa
Е-почта:
Пожалуйста, заполните все поля.

Вы также можете быть заинтересованы в следующих статьях

Новая коллекция обоев Onirique- создаем свой уютный дом в сказочном мире.

Новая коллекция обоев Onirique- создаем свой уютный дом в сказочном мире.

Эксклюзивные обои выполненные в сотрудничестве завода Decoprint и студии Darling Mind.
Дизайнеры соблазняют зрителей своими иллюстрациями на жизнь в сказочном и чудесном мире.
Вдохновленные идеей сюрреалистического мира снов, они нацелены на преобразование интерьера и
привнесение характера хозяина дома.

Decormaison Belle

Decormaison Belle

Обои в идеальном скандинавском стиле стиль в новой коллекции от Decormaison.
Дизайны и орнаменты этих обоев были созданы еще много лет назад, но новое дыхание им предала трендовая цветовая гамма. Приятные оттенки пепельных и дымчатых цветов, прекрасные темно- зеленые и синие тона, отлично впишутся в скандинавские интерьеры.

Тренды в интерьере и отделке 2011 года

Тренды в интерьере и отделке 2011 года

Новый год пришел с новыми тенденциями, относящимися ко всем областям нашей жизни. Хороший способ зарядиться энергией, это изменить дизайн интерьера, но будьте тельны, так как непростая предшествовавшая этому году ситуация создала новые, можно сказать, непоколебимые правила на этот год.

смотреть ещё