Статьи и новости

Puumarket soovitab: läbipaistvad laineprofiiliga katteplaadid katustele ja fassaadidele

Kui otsite kvaliteetseid ja valgust läbilaskvaid materjale katusealuse ehituseks, lehtlale seina tegemiseks, rõdu äärte või fassaadi katmiseks, et kaitsta neid tuule ja uudishimulike pilkude eest, siis Gutta laineprofiiliga läbipaistvad katteplaadid on selleks õige valik.

Puumarketi tootevalikusse lisandusid erinevat tüüpi uued akrüül-, PC- kui ka PVC materjalist kvaliteetsed, keskkonnasõbralikud Gutta laineplaadid. Järgnevalt räägime pisut põhjalikumalt, mille poolest need materjalid erinevad ning kus ja kuidas neid kasutada.

 Источник: puumarket.ee

Источник: puumarket.ee

 Источник: puumarket.ee

Источник: puumarket.ee

Akrüülkatused

Kui käsil on näiteks grillmaja, lehta või auto katusealuse ehitus, siis läbipaistvad Guttagliss akrüülplaadid on optimaalne lahendus kvaliteetsete ehituslahenduste jaoks.

Kuigi optiliselt on akrüül särav, selge ning võib tunduda visuaalselt habras, siis tänu spetsiaalsele elastomeersele lisandile on materjal löögikindel, saavutades hea vastupidavuse ka tugevamatele tuultele ning rahele. Lisaks on materjal on tänu läikivale ja mittepoorsele pinnale suurel määral hooldusvaba. 1,5mm paksusest akrüülist läbipaistvaid, sileda pinnaga laineplaate on Puumarketist saada nii läbipaistvat kui ka pronksi tooni. Tutvu toote ingliskeelse paigaldusjuhisega siin.

 Источник: puumarket.ee

Источник: puumarket.ee

PC valguskatused

Gutta PC plaadid on valmistatud ilmastikukindlast polükarbonaatklaasist, mis on mõeldud spetsiaalselt keerulistesse tingimustesse – materjali peetakse äärmiselt löögi- ning rahekindlaks. Samuti on tootel UV kattekiht, mis kaitseb materjali UV-kiirguse eest. Tutvu toote ingliskeelse paigaldusjuhisega siin.

Polükarbonaat on keskkonnasõbralik ning aitab säästa energiat – soojust ja elektrit. Materjal on kergesti töödeldav ning selle lõikamine, puurimine ja kinnitamine ei nõua erilisi töövahendeid. Ideaalne materjal suvemaja akendele või kasvuhoone ehitamisel. Puumarketi tootevalikus on kirkad läbipaistvad ja pronksi tooni läbipaistvad materjalid.

Peamised omadused:
Murdumiskindel – lihtne saagida, lõigata;
Kerge, painduv – sobilik materjal väga erinevates kasutuskohtades;
Tugev – materjal on kalk pvc, seetõttu purunematu;
UV-kindel – kasutamiseks välistingimustes, temp.-20° kuni +65° C.

 Источник: puumarket.ee

Источник: puumarket.ee

PVC plaadid

Guttagliss PVC profileeritud katteplaadid on kulutõhusad, kui soovitakse kaunist välimust ning head vastupidavust tasukohase hinnaga.

Materjal on ilmastikukindel ning heade termiliste omadustega, sile ning seda on kerge hooldada. Lisaks on PVC plaadid väga läbipaistvad. Oluline on märkida, et UV-kiirgus mõjutab PVC-lehtede vastupidavust pärast aastatepikkust kasutamist. Tutvu toote eestikeelse paigaldusjuhisega siin.

 Источник: puumarket.ee

Источник: puumarket.ee

Tutvu kõikide Gutta katuseplaatidega siin.
Uuri lähemalt ka Puumarketi esindustest või kodulehelt www.puumarket.ee.

Опубликовано: 27.07.2018

Puumarket AS

тел.:
+372 679 1551
Адрес:
Väike-Männiku 11, Tallinn, Harjumaa
Е-почта:
Пожалуйста, заполните все поля.

Вы также можете быть заинтересованы в следующих статьях

Stragendo представляет виды ясеня

Stragendo представляет виды ясеня

В предыдущей статье мы разобрались в чем отличия межу дубом и ясенем, рассмотрели преимущества ясеня. Теперь, логично обсудить виды ясеня. Не будем углубляться в научную плоскость – в подвиды и сорта. Информация из учебника по дендрологии скажет мало нового для неподготовленного читателя и вряд ли полезна при создании интерьера.

Цельноламельный и сращенный мебельный щит – отличия и преимущества

Цельноламельный и сращенный мебельный щит – отличия и преимущества

Мебельный щит – один из самых распространенных материалов в эпоху DIY. Магазины предлагают широкий выбор мебельного щита. Если с размерами и породами древесины все понятно, то как выбрать тип мебельного щита. Цельноламельный или сращенный? В этом поможет наша мини статья.

смотреть ещё