Articles and news

Puumarket soovitab: läbipaistvad laineprofiiliga katteplaadid katustele ja fassaadidele

Kui otsite kvaliteetseid ja valgust läbilaskvaid materjale katusealuse ehituseks, lehtlale seina tegemiseks, rõdu äärte või fassaadi katmiseks, et kaitsta neid tuule ja uudishimulike pilkude eest, siis Gutta laineprofiiliga läbipaistvad katteplaadid on selleks õige valik.

Puumarketi tootevalikusse lisandusid erinevat tüüpi uued akrüül-, PC- kui ka PVC materjalist kvaliteetsed, keskkonnasõbralikud Gutta laineplaadid. Järgnevalt räägime pisut põhjalikumalt, mille poolest need materjalid erinevad ning kus ja kuidas neid kasutada.

 Source: puumarket.ee

Source: puumarket.ee

 Source: puumarket.ee

Source: puumarket.ee

Akrüülkatused

Kui käsil on näiteks grillmaja, lehta või auto katusealuse ehitus, siis läbipaistvad Guttagliss akrüülplaadid on optimaalne lahendus kvaliteetsete ehituslahenduste jaoks.

Kuigi optiliselt on akrüül särav, selge ning võib tunduda visuaalselt habras, siis tänu spetsiaalsele elastomeersele lisandile on materjal löögikindel, saavutades hea vastupidavuse ka tugevamatele tuultele ning rahele. Lisaks on materjal on tänu läikivale ja mittepoorsele pinnale suurel määral hooldusvaba. 1,5mm paksusest akrüülist läbipaistvaid, sileda pinnaga laineplaate on Puumarketist saada nii läbipaistvat kui ka pronksi tooni. Tutvu toote ingliskeelse paigaldusjuhisega siin.

 Source: puumarket.ee

Source: puumarket.ee

PC valguskatused

Gutta PC plaadid on valmistatud ilmastikukindlast polükarbonaatklaasist, mis on mõeldud spetsiaalselt keerulistesse tingimustesse – materjali peetakse äärmiselt löögi- ning rahekindlaks. Samuti on tootel UV kattekiht, mis kaitseb materjali UV-kiirguse eest. Tutvu toote ingliskeelse paigaldusjuhisega siin.

Polükarbonaat on keskkonnasõbralik ning aitab säästa energiat – soojust ja elektrit. Materjal on kergesti töödeldav ning selle lõikamine, puurimine ja kinnitamine ei nõua erilisi töövahendeid. Ideaalne materjal suvemaja akendele või kasvuhoone ehitamisel. Puumarketi tootevalikus on kirkad läbipaistvad ja pronksi tooni läbipaistvad materjalid.

Peamised omadused:
Murdumiskindel – lihtne saagida, lõigata;
Kerge, painduv – sobilik materjal väga erinevates kasutuskohtades;
Tugev – materjal on kalk pvc, seetõttu purunematu;
UV-kindel – kasutamiseks välistingimustes, temp.-20° kuni +65° C.

 Source: puumarket.ee

Source: puumarket.ee

PVC plaadid

Guttagliss PVC profileeritud katteplaadid on kulutõhusad, kui soovitakse kaunist välimust ning head vastupidavust tasukohase hinnaga.

Materjal on ilmastikukindel ning heade termiliste omadustega, sile ning seda on kerge hooldada. Lisaks on PVC plaadid väga läbipaistvad. Oluline on märkida, et UV-kiirgus mõjutab PVC-lehtede vastupidavust pärast aastatepikkust kasutamist. Tutvu toote eestikeelse paigaldusjuhisega siin.

 Source: puumarket.ee

Source: puumarket.ee

Tutvu kõikide Gutta katuseplaatidega siin.
Uuri lähemalt ka Puumarketi esindustest või kodulehelt www.puumarket.ee.

Submitted: 27.07.2018

Puumarket AS

Phone:
+372 679 1551
Address:
Väike-Männiku 11, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Message not sent. Fill in all fields.

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all