Статьи и новости

Soodsad köögikapid on vaid esimene samm parema köögini

Köök ja vannituba on need kaks ruumi, mille uuendamisele kiputakse mõtlema hirmujudinatega. Kindlasti on see kallis, aeganõudev ja äkki oleks selle rahahunnikuga hoopis midagi paremat teha? Tegelikult saab niivõrd olulistele ruumidele anda uue näo tunduvamalt odavamalt. Vaatame seekord, kuidas seda köögis teha ja niimoodi, et rahakotti tühjaks ei tõmba.


Köögikappidest nii ja naa
Soodsad köögikapid lahendavad mitu probleemi ühe hoobiga. Esiteks saab valida praegusest erineva disaini või värvilahenduse. Kuna köögikapid võtavad tavaliselt enda alla võrdlemisi suure osa visuaalsest pinnast, on see suur muutus. Vali uued soodsad köögikapid Kaup24 e-poest ja koheselt on tagatud värskendatud ilme, isegi kui miski muu ei muutu.

Kui isegi soodsad köögikapid on liiga kallid, ei pea midagi uut ostma, vaid muutma vaid köögikappide uksi. Uus värvikiht ja uue disainiga kapinupud ning ongi värskendatud ilme! Kapiuste vahetamine on palju soodsam, kui terve mooduli asendamine. Need võib ka täiesti ära võtta, kui soovid selliselt kööki õhulisust juurde tuua. Tagaseina saab aga omakorda kaunistada uue värvikihi, meeldiva pildiga või kasvõi tapeedikilluga.

Köögile soodsalt uut välimust andes peab kahjuks ära unustama planeeringu muutmise, mis tõesti kipub olema köögiremondi üks kulukamaid aspekte, köögimasinaid muidugi kõrvale jättes. Kui on aga hädasti vaja lisatasapinda, siis võimalusel saab lisada soodsad köögikapid, mis ka asja ära ajavad. Või, miks mitte ratastel köögikapid, mida saab vastavalt soovile ühest kohast teise liigutada. Eriti tänuväärt lahendus kitsamates oludes, kui ruumivajadus on pigem ajutine.

Mida vähem, seda uhkem!
Köögikappidega saab lahendada teisigi probleeme. Muidugi on selleks panipaik. Kuhugi peavad ära mahtuma kuivained, potid-pannid, söögiriistad, võileivagrill ja teised väiksemad, ent oh kui vajalikud köögimasinad. Soodsad köögikapid ja nendesse lisatud nutikas riiulite- ja sahtlisüsteem muudab kapid avaramaks, lubades ruumi maksimaalselt ära kasutada ehk saad pilgu alt üksjagu asju ära tõsta. Mida vähem kraami on töötasapindadel, seda rahulikuma ja avarama mulje köök jätab.

Korrastamine tundub midagi tüütut, ent isegi kui ruumi ei säästa, aitab ühtlase mulje loomine vähendada visuaalset müra. Eriti tähtis ongi see siis, kui köögis on palju avariiuleid või klaasustega kappe. Kõik kuivainepakid on ju eri suuruse ning eri värvides. Säilituskarpe on müügil aga väga erinevates suurustes, disainis ja väga rahakotisõbraliku hinnaga. Lisaks sellele, et lood visuaalselt parema pildi, valides läbipaistvad säilituskarbid, on sul parem ülevaade sellest, mida peab poest juurde tooma.

Võlusõnaks on valgustus
Hea valgustus suudab teha imesid, kui jutuks on ruumile uue ilme andmine ning see ei ole sugugi kallis. Laelambikupli vahetus on lihtne ja kerge muudatus. Sama kerge on ka LED ribavalgustite lisamine seinakappide alla ning riiulitele. Lisaks kaunile tulemusele lihtsustab see ka köögis toimetamist, sest järsku on kõik palju paremini nähtav.

Köök on ju koht, kus me alustame päeva. Tihtipeale on see ka ruumiks, kus võõrustame ning väiksemates kodudes kohaks, kus õppida või teha tööd. Seetõttu on tähtis, et kööki sisenemise annaks meile positiivse laengu ning kiire uuenduskuur on täpselt see, mida vaja.

Опубликовано: 05.10.2022

Вы также можете быть заинтересованы в следующих статьях

Три рекомендации для создания террасы, которая не боится изменений погоды

Три рекомендации для создания террасы, которая не боится изменений погоды

Погоду бывает трудно предсказать, поэтому имеет смысл создать такой уголок сада, который можно использовать как в дождливые, так и в солнечные дни. Вот несколько основных рекомендаций, которые следует учесть, чтобы вы могли организовать зону, которой не страшная никакая погода Ознакомьтесь с этими рекомендациями и создайте идеальную террасу к весне!

Садовые инструменты, которые помогут сохранить ваш день

Садовые инструменты, которые помогут сохранить ваш день

Каждому владельцу сада необходимы специальные приспособления для ухода за участком и растениями. Многие инструменты значительно облегчают и ускоряют выполнение большинства садовых работ. К ним относятся мойка высокого давления, секаторы, косилки и другие инструменты, которые можно использовать для создания формирования грядок, наведения порядка и выращивания растений. Но без каких садовых инструментов трудно обойтись? Мы подготовили несколько рекомендаций, которым стоит следовать, когда вы находитесь в поисках подходящих садовых инструментов. Посмотрите, что у вас уже есть и что вам следует купить. На Hansaport и Kaup24 представлен широкий ассортимент садовых инструментов, которые можно купить, не выходя из дома.

Деревянная мебель для сада подходит как для балкона, так и для террасы

Деревянная мебель для сада подходит как для балкона, так и для террасы

Как только выглядывает солнце и на улице начинает теплеть, многие переносят свои дела на улицу. Террасы и балконы вступают в свои права, ведь там так приятно насладиться горячим напитком под теплым солнцем. Есть ли у вас все необходимое для первых теплых весенних дней? Если нет, то сейчас самое время купить деревянную садовую мебель, чтобы украсить свое садовое пространство. Читайте далее, чтобы узнать, почему стоит выбрать деревянную садовую мебель и как можно украсить свой двор.

Недорогая кухонная мебель с красивым дизайном и высокой износостойкостью

Недорогая кухонная мебель с красивым дизайном и высокой износостойкостью

Обустройство дома - это большие расходы, и одна из самых больших частей -покупка кухни. Кухонная мебель должна быть функциональной, прочной и легко чиститься. Она также включает в себя необходимую кухонную технику, которая может занять значительную часть вашего бюджета. Поскольку кухонная мебель такая большая и многофункциональная, она часто стоит дорого. Однако многие люди пытаются найти решения для создания кухни своей мечты в рамках небольшого бюджета. Но как найти мебель в Эстонии, чтобы создать кухню своей мечты?

Небольшой диван кровать – разумный выбор для вашего дома

Небольшой диван кровать – разумный выбор для вашего дома

Каждый, кто когда-либо обустраивал или обустраивает дом, знает, насколько это может быть сложно. Необходимо продумать множество деталей. Настоящая головная боль возникает в ситуациях, когда нужно придумать решение для небольшого пространства. К счастью, существует множество функциональных и умных предметов мебели такого рода, и одним из самых популярных, на наш взгляд, является маленький диван-кровать. Ниже вы можете прочитать, почему стоит задуматься о приобретении такого приспособления.

Рождественские гирлянды на батарейках создают уютный дизайн интерьера

Рождественские гирлянды на батарейках создают уютный дизайн интерьера

Рождественская гирлянда является неотъемлемой частью праздничного сезона, и не зря - они помогают создать уютную и спокойную атмосферу в доме. Популярность гирлянд настолько велика, что, помимо классических огней и подсвечников, можно приобрести гирлянды на батарейках, которые удобно применить различными способами. Их можно использовать для украшения оконных рам, рождественских елок или для создания различных декораций. Идеи о том, как заставить рождественские гирлянды на батарейках работать на вас и украсить дом, читайте в нашей статье ниже.

Недорогие кухонные шкафы - это только первый шаг к созданию лучшей кухни

Недорогие кухонные шкафы - это только первый шаг к созданию лучшей кухни

Кухня и ванная комната - это те два помещения, о ремонте которых люди обычно думают с трепетом. Конечно, это дорого, отнимает много времени, и, может быть, эту кучу денег можно потратить на что-то более стоящее? На самом деле, таким важным помещениям можно придать новый облик с гораздо меньшими затратами. На этот раз давайте рассмотрим, как сделать это на кухне и при этом не остаться без денег.

смотреть ещё