Статьи и новости

UNISTUSED MUUDAVAD MAAILMA.

Kevad on kohe-kohe ukse ees...ja ka kevadkoristusedki pole kaugel. Vaadates kodus ringi, tahaks muuta midagi aga ei tea mida...ja ega mööblit küll vahetada ei tahaks...teeks värskenduskuuri? Aga kuidas? Kui tundsid siin ära omaenese mõtted, siis abiks on Tallinnas Ülemiste Keskuses avatud sisustuskauplus ZICO Decoration. Astudes kauplusesse sisse on mul tunne, et olen sattunud kallihinnalisse sisustussalongi, kuid hinnasilte uurides tabas mind kergendus- saan osta rohkem, sest hinnad on sõbralikud ja müüjad eriti abivalmis minu muret kuulama ja nõu- jõuga abiks olema. ZICO Decoration`i omaniku Evelin Novikova sõnul on nende eesmärk julgustada inimesi miksima eri stiile ja pakuvad siin ka igakülgset abi. Poes olevad esemed on välja pandud pisikese näitusena...sealt saab juba ideid ja kellel sellest väheks jääb, siis saab lisa vaadata sisustusajakirjadest( mida sealsamast leida võib) või võtta kaasa oma kodu plaan ja küsida nõu müüjatelt .
See pood sündis armastusest dekoreerimise vastu ja floristiharidusega Evelin on selle kauplusega täitnud killukese oma unistusest. Kaupluses müügilolevaid esemeid on raske panna ühisnimetaja alla- kõik sealolev on omanäoline ja põnev. On esindatud lauanõud, vannitoatarbed, kaupluseomaniku seinamaalid, Navitrolla pildid, gobeläänpadjad, gobeläänlinikud, skandinaavia disaini huvitavamad näiteid, Eesti meistrite käsitöö, natuke mööblit jne. Mitmete kaubamärkide puhul on ZICO Decoration salong maaletooja ja tegeleb ka muuhulgas nende hulgimüügiga. Kogu kaup uueneb pidevalt ja kui ei leia soovitut eset, siis saab siin ka oma kavandi järgi tellida tekstiilitooteid, puidust esemeid jne. Et pakutavast head ülevaadet saada või uusi ideid ammutada tuleks sammud seada Ülemiste Keskusesse, Suur-Sõjamäe poolsesse sissepääsu juurde ja 1. korruselt leiabki selle kaupluse. Siit on raske ostuta lahkuda, usun ma.

Опубликовано: 14.03.2005

Вы также можете быть заинтересованы в следующих статьях

ДУБОВАЯ МЕБЕЛЬ – ЦЕННАЯ И НАДЕЖНАЯ

ДУБОВАЯ МЕБЕЛЬ – ЦЕННАЯ И НАДЕЖНАЯ

Дуб с древних времен был известен как старая и ценная древесина. Из него делали все, что должно было быть прочным и долговечным: колеса телеги, военные корабли, бочки с вином и т. Д.
Дуб также высоко ценится в мебельной промышленности. Мебель из дуба чрезвычайно прочная, прочная, с красивым рисунком, неподвластна времени и вписывается в любой интерьер.
Вода также не очень сильно влияет на древесину дуба, но в воде она темнеет, за счет чего становится более прочной, и появляется красивая древесная структура.

Decormaison Belle

Decormaison Belle

Обои в идеальном скандинавском стиле стиль в новой коллекции от Decormaison.
Дизайны и орнаменты этих обоев были созданы еще много лет назад, но новое дыхание им предала трендовая цветовая гамма. Приятные оттенки пепельных и дымчатых цветов, прекрасные темно- зеленые и синие тона, отлично впишутся в скандинавские интерьеры.

Эпоха золота

Эпоха золота

На сегодняшний день одну из главнейших ролей в дизайне интерьера играет медь, которая повлекла за собой такие металлы, как бронза и золото. Последнее смогло завоевать огромную популярность, а потому его можно найти в самых разнообразных частях дома, начиная гостиными и заканчивая ванными комнатами.

смотреть ещё