Artiklid ja uudised

UNISTUSED MUUDAVAD MAAILMA.

Kevad on kohe-kohe ukse ees...ja ka kevadkoristusedki pole kaugel. Vaadates kodus ringi, tahaks muuta midagi aga ei tea mida...ja ega mööblit küll vahetada ei tahaks...teeks värskenduskuuri? Aga kuidas? Kui tundsid siin ära omaenese mõtted, siis abiks on Tallinnas Ülemiste Keskuses avatud sisustuskauplus ZICO Decoration. Astudes kauplusesse sisse on mul tunne, et olen sattunud kallihinnalisse sisustussalongi, kuid hinnasilte uurides tabas mind kergendus- saan osta rohkem, sest hinnad on sõbralikud ja müüjad eriti abivalmis minu muret kuulama ja nõu- jõuga abiks olema. ZICO Decoration`i omaniku Evelin Novikova sõnul on nende eesmärk julgustada inimesi miksima eri stiile ja pakuvad siin ka igakülgset abi. Poes olevad esemed on välja pandud pisikese näitusena...sealt saab juba ideid ja kellel sellest väheks jääb, siis saab lisa vaadata sisustusajakirjadest( mida sealsamast leida võib) või võtta kaasa oma kodu plaan ja küsida nõu müüjatelt .
See pood sündis armastusest dekoreerimise vastu ja floristiharidusega Evelin on selle kauplusega täitnud killukese oma unistusest. Kaupluses müügilolevaid esemeid on raske panna ühisnimetaja alla- kõik sealolev on omanäoline ja põnev. On esindatud lauanõud, vannitoatarbed, kaupluseomaniku seinamaalid, Navitrolla pildid, gobeläänpadjad, gobeläänlinikud, skandinaavia disaini huvitavamad näiteid, Eesti meistrite käsitöö, natuke mööblit jne. Mitmete kaubamärkide puhul on ZICO Decoration salong maaletooja ja tegeleb ka muuhulgas nende hulgimüügiga. Kogu kaup uueneb pidevalt ja kui ei leia soovitut eset, siis saab siin ka oma kavandi järgi tellida tekstiilitooteid, puidust esemeid jne. Et pakutavast head ülevaadet saada või uusi ideid ammutada tuleks sammud seada Ülemiste Keskusesse, Suur-Sõjamäe poolsesse sissepääsu juurde ja 1. korruselt leiabki selle kaupluse. Siit on raske ostuta lahkuda, usun ma.

Sisestatud: 14.03.2005

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

KUIDAS LEIDA IDEAALNE DIIVAN?

KUIDAS LEIDA IDEAALNE DIIVAN?

Kui ees on diivani vahetamine või uue soetmine, võite leida ennast küllaltki keerulisest olukorrast. Valikuid on ju turul mustmiljon. Kuidas aga tunda ära see ideaalne diivan?
Diivaneid on erineva ergonoomikaga ja selleks, et leida omale sobiv, tuleb selgeks teha, kas eelistad midagi pehmemat või jäigemat. Suure istumissügavusega diivanit, et mõnusalt lebotada või klassikalist kitsast diivanit. Nii sule-, verdu- kui poroloondiivanid on väga erineva tunnetusega. Ei saa väita, et üks on parem kui teine, vaid tuleb lihtsalt proovida ja leida endale meeldivaim.

7 nippi puhta ja modernse köögimööbli disainimiseks

7 nippi puhta ja modernse köögimööbli disainimiseks

Puhasta pinnad pisividinatest ja vaheta mõned vanad elemendid uute vastu - nii lihtne see ongi!
Me veedame palju tunde köögis ja kuna toidu valmistamiseks läheb vaja nii erinevaid köögimasinaid, vidinaid kui abivahendeid, siis on loomulik, et köök ei pruugi igapäevaselt kõige stiilsemat silmailu pakkuda. Kui otsid võimalusi oma kööki renoveerida või ka lihtsalt mõne nipi abil šikimaks muuta, siis järgnevad nipid minimalistliku ja vaba pinnaga köögi disainimiseks on just sulle.

vaata kõiki