Сделай сам

Tee ise - kasutusvõimalusi liimpuidule tutvustab AS Mass

Liimpuit on puidu lamellidest kokku liimitud plaat. Mööblitootjate seas kasutatakse eelkõige tammest, männist, saarest ja kasest liimpuitplaati, kuna need on Eesti tarbijale tuntud puuliigid ning on hea hinna ja kvaliteedi suhtega. AS MASS laos on saadaval lisaks ka eksootilistest puiduliikidest liimpuitplaati - näiteks ameerika pähkel, mahagon, kirss, pirn, tiikpuu, suitsutamm, akaatsia jne. Need on huvitava tekstuuriga, kõrgeima kvaliteediga ja annavad tootele huvitava aktsendi.

 Источник: www.pinterest.com

Источник: www.pinterest.com

Liimpuitplaadist valmistatakse eelkõige mööblit, treppe, uksi, aknalaudasid, köögi töötasapindu jne. See on väga hea materjal erinevate toodete valmistamiseks, kuna on mugav kasutada just nimelt seetõttu, et see on juba valmistoode. Seega lihtsamate toodete valmistamisega - nagu riiulid, trepiastmed, aknalauad, köögi töötasapinnad jms - saab hakkama iga inimene, kellel on vähegi tahtmist. Tuleb vaid liimpuitplaat endale vajalikku mõõtu ise valmis lõigata.

 Источник: www.pinterest.com

Источник: www.pinterest.com

Pärast toote valmistamist on oluline, et kasutatakse õigeid viimistlusvahendeid - nii tagatakse toote kestvus ja hea väljanägemine pikemaks ajaks. Kui liimpuitplaadist töötasapinda kasutatakse köögis, tuleks kasutada spetsiaalseid sertifitseeritud õlisid. Näiteks pakub AS MASS PaintECO õli, mis on inimesele toiduga kokkupuutel ohutu .

 Источник: www.pinterest.com

Источник: www.pinterest.com

AS MASS on Eestis suurima liimpuitplaadi valikuga ettevõte. Tootevalikus on erineva kvaliteediga liimpuitplaati - iga klient leiab oma maitsele ja soovile sobiva liimpuitplaadi. Ettevõtte klientide hulka kuuluvad eraisikud, disainerid ning suuremad ja väiksemad mööbli-, ukse-, ja trepitootjad üle Eesti.

Tutvu tootevalikuga kodulehel www.mass.ee.

Опубликовано: 07.09.2017

Вы также можете быть заинтересованы в следующих статьях

Цельноламельный и сращенный мебельный щит – отличия и преимущества

Цельноламельный и сращенный мебельный щит – отличия и преимущества

Мебельный щит – один из самых распространенных материалов в эпоху DIY. Магазины предлагают широкий выбор мебельного щита. Если с размерами и породами древесины все понятно, то как выбрать тип мебельного щита. Цельноламельный или сращенный? В этом поможет наша мини статья.

Как различать монтажников и производителей натяжных потолков?

Как различать монтажников и производителей натяжных потолков?

Так как в последнее время в Эстонии появилось большое количество установщиков натяжных потолков, мы решили выяснить, как же различать установщиков и производителей натяжных потолков. При поиске в интернете фирм, предлагающих услуги по установке натяжных потолков, выясняется, что у всех примерно одинаковые цены и так как по внешнему виду потолки кажутся одинаковые, конечному клиенту очень тяжело разобраться в предлагаемых продуктах. Предложений много, а сам продукт ещё новый на нашем рынке, поэтому и мало информации распространилось до сегодняшнего дня.

Основные виды лестниц: часть 4

Основные виды лестниц: часть 4

Качественная лестница - основа уютного загородного дома или квартиры. Все чаще
дизайн пространства строится именно от лестницы, как самого крупного элемента
интерьера. В такой ситуации важно выбрать правильно подходящий стиль и материал
лестницы.

смотреть ещё