Create yourself

Tee ise - kasutusvõimalusi liimpuidule tutvustab AS Mass

Liimpuit on puidu lamellidest kokku liimitud plaat. Mööblitootjate seas kasutatakse eelkõige tammest, männist, saarest ja kasest liimpuitplaati, kuna need on Eesti tarbijale tuntud puuliigid ning on hea hinna ja kvaliteedi suhtega. AS MASS laos on saadaval lisaks ka eksootilistest puiduliikidest liimpuitplaati - näiteks ameerika pähkel, mahagon, kirss, pirn, tiikpuu, suitsutamm, akaatsia jne. Need on huvitava tekstuuriga, kõrgeima kvaliteediga ja annavad tootele huvitava aktsendi.

 Source: www.pinterest.com

Source: www.pinterest.com

Liimpuitplaadist valmistatakse eelkõige mööblit, treppe, uksi, aknalaudasid, köögi töötasapindu jne. See on väga hea materjal erinevate toodete valmistamiseks, kuna on mugav kasutada just nimelt seetõttu, et see on juba valmistoode. Seega lihtsamate toodete valmistamisega - nagu riiulid, trepiastmed, aknalauad, köögi töötasapinnad jms - saab hakkama iga inimene, kellel on vähegi tahtmist. Tuleb vaid liimpuitplaat endale vajalikku mõõtu ise valmis lõigata.

 Source: www.pinterest.com

Source: www.pinterest.com

Pärast toote valmistamist on oluline, et kasutatakse õigeid viimistlusvahendeid - nii tagatakse toote kestvus ja hea väljanägemine pikemaks ajaks. Kui liimpuitplaadist töötasapinda kasutatakse köögis, tuleks kasutada spetsiaalseid sertifitseeritud õlisid. Näiteks pakub AS MASS PaintECO õli, mis on inimesele toiduga kokkupuutel ohutu .

 Source: www.pinterest.com

Source: www.pinterest.com

AS MASS on Eestis suurima liimpuitplaadi valikuga ettevõte. Tootevalikus on erineva kvaliteediga liimpuitplaati - iga klient leiab oma maitsele ja soovile sobiva liimpuitplaadi. Ettevõtte klientide hulka kuuluvad eraisikud, disainerid ning suuremad ja väiksemad mööbli-, ukse-, ja trepitootjad üle Eesti.

Tutvu tootevalikuga kodulehel www.mass.ee.

Submitted: 07.09.2017

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all