Tee itse

Tee ise - kasutusvõimalusi liimpuidule tutvustab AS Mass

Liimpuit on puidu lamellidest kokku liimitud plaat. Mööblitootjate seas kasutatakse eelkõige tammest, männist, saarest ja kasest liimpuitplaati, kuna need on Eesti tarbijale tuntud puuliigid ning on hea hinna ja kvaliteedi suhtega. AS MASS laos on saadaval lisaks ka eksootilistest puiduliikidest liimpuitplaati - näiteks ameerika pähkel, mahagon, kirss, pirn, tiikpuu, suitsutamm, akaatsia jne. Need on huvitava tekstuuriga, kõrgeima kvaliteediga ja annavad tootele huvitava aktsendi.

 Alkuperä: www.pinterest.com

Alkuperä: www.pinterest.com

Liimpuitplaadist valmistatakse eelkõige mööblit, treppe, uksi, aknalaudasid, köögi töötasapindu jne. See on väga hea materjal erinevate toodete valmistamiseks, kuna on mugav kasutada just nimelt seetõttu, et see on juba valmistoode. Seega lihtsamate toodete valmistamisega - nagu riiulid, trepiastmed, aknalauad, köögi töötasapinnad jms - saab hakkama iga inimene, kellel on vähegi tahtmist. Tuleb vaid liimpuitplaat endale vajalikku mõõtu ise valmis lõigata.

 Alkuperä: www.pinterest.com

Alkuperä: www.pinterest.com

Pärast toote valmistamist on oluline, et kasutatakse õigeid viimistlusvahendeid - nii tagatakse toote kestvus ja hea väljanägemine pikemaks ajaks. Kui liimpuitplaadist töötasapinda kasutatakse köögis, tuleks kasutada spetsiaalseid sertifitseeritud õlisid. Näiteks pakub AS MASS PaintECO õli, mis on inimesele toiduga kokkupuutel ohutu .

 Alkuperä: www.pinterest.com

Alkuperä: www.pinterest.com

AS MASS on Eestis suurima liimpuitplaadi valikuga ettevõte. Tootevalikus on erineva kvaliteediga liimpuitplaati - iga klient leiab oma maitsele ja soovile sobiva liimpuitplaadi. Ettevõtte klientide hulka kuuluvad eraisikud, disainerid ning suuremad ja väiksemad mööbli-, ukse-, ja trepitootjad üle Eesti.

Tutvu tootevalikuga kodulehel www.mass.ee.

Lisätty: 07.09.2017

Sinua voi kiinnostaa myös seuraavat artikkelit

katso lisää