Статьи и новости

Kodumaise mööblitootja Softrend tootevalikusse on lisandunud kontinentaalvoodid

Seni peamiselt diivanite poolest tuntust kogunud Softrend on sel aastal hoogsalt tegevust laiendanud. Kevadel juba kolmanda esindussalongi avanud kodumaine mööblitootja on uuendanud ka tootevalikut, kuhu on lisandunud kontinentaalvoodid.

 Источник: softrend.ee

Источник: softrend.ee

Softrendi tegevjuhi Joonatan Vinkeli sõnul on märgata, et eestlased eelistavad üha enam kodumaist toodangut. “Meie mööbel valmistatakse käsitööna Eestis ning see on disainitud meie oma disaineri poolt,” ütles Vinkel. “Klientide positiivne tagasiside andis tugeva tõuke laiendada nii toodete valikut kui ka avada uus salong Kadriorus, et oleksime veelgi paremini leitavad.”

Kontinentaalvoodid on muutumas aina populaarsemaks ning neid eelistatakse nii kodudes kui ka hotellides üle maailma, kinnitab Softrendi arendusjuht Olev Peters. “Kuna paljud meie kliendid soovisid just kontinentaalvoodeid, siis pidasime oluliseks need oma valikusse lisada,” sõnas Peters. “Softrendile omaselt on tasemel nii voodite kvaliteet kui disain, mida näitab ka seniste tellimuste hulk.”

 Источник: softrend.ee

Источник: softrend.ee

Kontinentaalvoodi koosneb raammadratsist, madratsist ja kattemadratsist. See võimaldab keharaskuse madratsite vahel ära jaotada ja nii pakub voodi veelgi luksuslikumat unekogemust.

Softrend on 1997. aastast tegutsev eestimaine pehme mööbli tootja, kelle tootevalikusse kuuluvad diivanid, voodid, söögilauad ja –toolid ning muud sisustustooted. Softrendi tooteid müüakse esindussalongides Pärnu mnt 139c ja Narva mnt 63/1 Tallinnas ning Tehase 16 Tartus, samuti edasimüüjate kaudu Soomes,Rootsis ja Leedus. Lisainfo www.softrend.ee.

Опубликовано: 26.05.2016

Вы также можете быть заинтересованы в следующих статьях

Эпоха золота

Эпоха золота

На сегодняшний день одну из главнейших ролей в дизайне интерьера играет медь, которая повлекла за собой такие металлы, как бронза и золото. Последнее смогло завоевать огромную популярность, а потому его можно найти в самых разнообразных частях дома, начиная гостиными и заканчивая ванными комнатами.

Новые серии мебели для малышей на smart24.ee

Новые серии мебели для малышей на smart24.ee

Новинки! Серии мебели для малышей в интернет-магазине Smart24.ee. Очень красивые и качественные кроватки для младенцев, комоды с пеленальными столиками и шкафы. Также теперь в нашем магазине можно найти постельное белье для детских кроваток по приятным ценам.

смотреть ещё