Artikkelit ja uutiset

Kodumaise mööblitootja Softrend tootevalikusse on lisandunud kontinentaalvoodid

Seni peamiselt diivanite poolest tuntust kogunud Softrend on sel aastal hoogsalt tegevust laiendanud. Kevadel juba kolmanda esindussalongi avanud kodumaine mööblitootja on uuendanud ka tootevalikut, kuhu on lisandunud kontinentaalvoodid.

 Alkuperä: softrend.ee

Alkuperä: softrend.ee

Softrendi tegevjuhi Joonatan Vinkeli sõnul on märgata, et eestlased eelistavad üha enam kodumaist toodangut. “Meie mööbel valmistatakse käsitööna Eestis ning see on disainitud meie oma disaineri poolt,” ütles Vinkel. “Klientide positiivne tagasiside andis tugeva tõuke laiendada nii toodete valikut kui ka avada uus salong Kadriorus, et oleksime veelgi paremini leitavad.”

Kontinentaalvoodid on muutumas aina populaarsemaks ning neid eelistatakse nii kodudes kui ka hotellides üle maailma, kinnitab Softrendi arendusjuht Olev Peters. “Kuna paljud meie kliendid soovisid just kontinentaalvoodeid, siis pidasime oluliseks need oma valikusse lisada,” sõnas Peters. “Softrendile omaselt on tasemel nii voodite kvaliteet kui disain, mida näitab ka seniste tellimuste hulk.”

 Alkuperä: softrend.ee

Alkuperä: softrend.ee

Kontinentaalvoodi koosneb raammadratsist, madratsist ja kattemadratsist. See võimaldab keharaskuse madratsite vahel ära jaotada ja nii pakub voodi veelgi luksuslikumat unekogemust.

Softrend on 1997. aastast tegutsev eestimaine pehme mööbli tootja, kelle tootevalikusse kuuluvad diivanid, voodid, söögilauad ja –toolid ning muud sisustustooted. Softrendi tooteid müüakse esindussalongides Pärnu mnt 139c ja Narva mnt 63/1 Tallinnas ning Tehase 16 Tartus, samuti edasimüüjate kaudu Soomes,Rootsis ja Leedus. Lisainfo www.softrend.ee.

Lisätty: 26.05.2016

Sinua voi kiinnostaa myös seuraavat artikkelit

Turvava laadun, hienostunut muotoilu, matalan hinnan ja nopean kuljetuksen keitiöt

Turvava laadun, hienostunut muotoilu, matalan hinnan ja nopean kuljetuksen keitiöt

ACCENTA valmistaa kaikki keitiöt raaka-aineista, hanketu vanhaisista Länsi-Euroopan yrityksistä, korkein laadun takuun kanssa.
Jatkuvasti uudistaen ja täydentäen ehdotuksia, me voimme toteutua kaikkia asiakan haluja, jotka ovat sitoutunut muotoilun tyylien kanssa. Me käytämme alkuainet alkuainet puusta, lasista, akrilista ja toisesta aineista, luotaan sointuvan keitiön ilman.
Koristaen tilausta, ostaja voi valita väriä, fakturia, tarpeet ja keitiön tyylin yhdistelmää. Mutta kaikein tärkeä on se, että ostaja voi heti lisätä oman keitiön erilaista teknikaa. Ostaja ei tarvitse olla huolissaan kuljetuksesta, asetuksesta ja hinnasta.

katso lisää