Articles and news

Kodumaise mööblitootja Softrend tootevalikusse on lisandunud kontinentaalvoodid

Seni peamiselt diivanite poolest tuntust kogunud Softrend on sel aastal hoogsalt tegevust laiendanud. Kevadel juba kolmanda esindussalongi avanud kodumaine mööblitootja on uuendanud ka tootevalikut, kuhu on lisandunud kontinentaalvoodid.

 Source: softrend.ee

Source: softrend.ee

Softrendi tegevjuhi Joonatan Vinkeli sõnul on märgata, et eestlased eelistavad üha enam kodumaist toodangut. “Meie mööbel valmistatakse käsitööna Eestis ning see on disainitud meie oma disaineri poolt,” ütles Vinkel. “Klientide positiivne tagasiside andis tugeva tõuke laiendada nii toodete valikut kui ka avada uus salong Kadriorus, et oleksime veelgi paremini leitavad.”

Kontinentaalvoodid on muutumas aina populaarsemaks ning neid eelistatakse nii kodudes kui ka hotellides üle maailma, kinnitab Softrendi arendusjuht Olev Peters. “Kuna paljud meie kliendid soovisid just kontinentaalvoodeid, siis pidasime oluliseks need oma valikusse lisada,” sõnas Peters. “Softrendile omaselt on tasemel nii voodite kvaliteet kui disain, mida näitab ka seniste tellimuste hulk.”

 Source: softrend.ee

Source: softrend.ee

Kontinentaalvoodi koosneb raammadratsist, madratsist ja kattemadratsist. See võimaldab keharaskuse madratsite vahel ära jaotada ja nii pakub voodi veelgi luksuslikumat unekogemust.

Softrend on 1997. aastast tegutsev eestimaine pehme mööbli tootja, kelle tootevalikusse kuuluvad diivanid, voodid, söögilauad ja –toolid ning muud sisustustooted. Softrendi tooteid müüakse esindussalongides Pärnu mnt 139c ja Narva mnt 63/1 Tallinnas ning Tehase 16 Tartus, samuti edasimüüjate kaudu Soomes,Rootsis ja Leedus. Lisainfo www.softrend.ee.

Submitted: 26.05.2016

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all