Статьи и новости

V-Disain soovitab: lükandustega riidekapid sobivad ka lastetuppa

Liuguste või lükandustega riidekapid on moekaks ja praktiliseks valikuks igasuguses ruumis. Lastetoa panipaiga planeerimine on katsumus omaette, sest tähtis on leida lahendus, mis oleks lihtne ja turvaline kasutada. Kvaliteetse garderoobisüsteemi ja lükandustega on võimalik luua lastetoale kapp, mis on ühteaegu kasutajasõbralik ja ilus vaadata.

 Источник: www.v-disain.ee

Источник: www.v-disain.ee

Miks valida lükandustega riidekapid?

Lapsele on oluline leida midagi, mis talle meeldiks. Lükandustega riidekapid on jätkuvalt populaarne valik panipaiga loomiseks just lastele, kuna suurest ukseviimistluste valikust on alati võimalik leida midagi lahedat.

Mõned näited sobivatest viimistlustest:
Peegeluks– maast laeni peegel võib igaühele ära kuluda, noore inimese jaoks veel eriti. Saadaval on ka erinevad värvitoonid;
Heleroheline melamiin – kui toas on palju kirkaid ja lapselikke toone, sobib sinna ka üks sobiv lükanduks;
Tekstiilpaneel – sobilik pehmema ja malbema disainiga lastetuppa;
Bambus – seiklejast või loodust fännava noore jaoks igati sobiv valik.

Sellega aga valik ei piirdu - salongiga on alati võimalik midagi koos mõelda ja sobivat leida. Lastetoale mõeldes võib vabalt lasta kujutlusvõimel lennata.

 Источник: www.v-disain.ee

Источник: www.v-disain.ee

Idee: lisa lükanduksed hiljem

Kapid võivad olla teatavaks ohuks lastele, mida peaks lastetuba planeerides ikka silmas pidama. Kui sinu perre saabub varsti uus ilmakodanik või lihtsalt mõtled kuni viieaastase lapse jaoks panipaiga loomisest, siis on tark plaan alustada lihtsalt korvidest, riiulitest ja sahtlitest. Miks?

Avatud kapp on alati ligipääsetav – lapsega tegeledes (või kui ta juba oskab ise asju otsida) on vajalikke asju kergem leida;
Avatud kapp on väikelapsele turvalisem – kuigi lükanduksed liiguvad ohutult, kulub ettevaatlikkus alati ära;
Disaini sobiv lükanduks hiljem – kui laps on juba küllalt vana, et ise enda kapiga tegeleda, ja tal on ka meelepärane stiil tekkimas.

Lapse kasvamine tähendab vajaduste ja ootuste järk-järgulist muutumist. Lükandustega riidekapid on ka hiljem kergesti ümberkujundatavad, isegi kui stiil muutub või näiteks sahtel liiga väikeseks jääb.

www.v-disain.ee
Facebook

Опубликовано: 30.08.2017

V-Disain

тел.:
+372 731 0165, +372 5555 5552
Адрес:
Teguri 39 (Teguri Mööblikeskus), Tartu, Tartumaa
Е-почта:
Пожалуйста, заполните все поля.

Вы также можете быть заинтересованы в следующих статьях

Calligaris — Всемирно известный мебельный бренд с полувековой историей

Calligaris — Всемирно известный мебельный бренд с полувековой историей

Calligaris — Всемирно известный мебельный бренд с полувековой историей. Фабрика основана в 1923 году. Итальянская фабрика Calligaris создает современную функциональную мебель для гостиных, столовых, спален, мягкую мебель, столы и стулья, мебель для домашнего офиса, прихожие, корпусную мебель, мебельные аксессуары в стиле минимализма и хай-тек.

смотреть ещё