Articles and news

V-Disain soovitab: lükandustega riidekapid sobivad ka lastetuppa

Liuguste või lükandustega riidekapid on moekaks ja praktiliseks valikuks igasuguses ruumis. Lastetoa panipaiga planeerimine on katsumus omaette, sest tähtis on leida lahendus, mis oleks lihtne ja turvaline kasutada. Kvaliteetse garderoobisüsteemi ja lükandustega on võimalik luua lastetoale kapp, mis on ühteaegu kasutajasõbralik ja ilus vaadata.

 Source: www.v-disain.ee

Source: www.v-disain.ee

Miks valida lükandustega riidekapid?

Lapsele on oluline leida midagi, mis talle meeldiks. Lükandustega riidekapid on jätkuvalt populaarne valik panipaiga loomiseks just lastele, kuna suurest ukseviimistluste valikust on alati võimalik leida midagi lahedat.

Mõned näited sobivatest viimistlustest:
Peegeluks– maast laeni peegel võib igaühele ära kuluda, noore inimese jaoks veel eriti. Saadaval on ka erinevad värvitoonid;
Heleroheline melamiin – kui toas on palju kirkaid ja lapselikke toone, sobib sinna ka üks sobiv lükanduks;
Tekstiilpaneel – sobilik pehmema ja malbema disainiga lastetuppa;
Bambus – seiklejast või loodust fännava noore jaoks igati sobiv valik.

Sellega aga valik ei piirdu - salongiga on alati võimalik midagi koos mõelda ja sobivat leida. Lastetoale mõeldes võib vabalt lasta kujutlusvõimel lennata.

 Source: www.v-disain.ee

Source: www.v-disain.ee

Idee: lisa lükanduksed hiljem

Kapid võivad olla teatavaks ohuks lastele, mida peaks lastetuba planeerides ikka silmas pidama. Kui sinu perre saabub varsti uus ilmakodanik või lihtsalt mõtled kuni viieaastase lapse jaoks panipaiga loomisest, siis on tark plaan alustada lihtsalt korvidest, riiulitest ja sahtlitest. Miks?

Avatud kapp on alati ligipääsetav – lapsega tegeledes (või kui ta juba oskab ise asju otsida) on vajalikke asju kergem leida;
Avatud kapp on väikelapsele turvalisem – kuigi lükanduksed liiguvad ohutult, kulub ettevaatlikkus alati ära;
Disaini sobiv lükanduks hiljem – kui laps on juba küllalt vana, et ise enda kapiga tegeleda, ja tal on ka meelepärane stiil tekkimas.

Lapse kasvamine tähendab vajaduste ja ootuste järk-järgulist muutumist. Lükandustega riidekapid on ka hiljem kergesti ümberkujundatavad, isegi kui stiil muutub või näiteks sahtel liiga väikeseks jääb.

www.v-disain.ee
Facebook

Submitted: 30.08.2017

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all