EHITUS

palkmajade ehitaja re Heli

Malle 12.02.2007 22:51

Jutt siis Raul Rikkenist.Kui sul on Heli soovi tulla vaatama maja,mida Raul Rikken ehitas,siis palun võta minuga ühendust morgank@hot.ee Viis aastat on mööda läinud jah,meil ei olnud sellist foorumit,kuhu kirjutada ja kõigil inimestel ei ole interneti ka.See et pean oma nime kuskile alla kirjutama on nonsenss,jätsin ju oma aadressi.Raul Rikken on petis ja seda kohe kindlasti.Kas see on normaalne,et
5 aastaga on postvundamendil lagunenud ära pooled postid alt?Kas on normaalne,et Raul Rikkeni juhatatud firma ehitas mulle toad mille kõrgus oli 2 m.Katust pandi 3 korda peale,katuse samm jäigi valeks,uued ehitajad üritasid parandada kõik mis võimalik.Kinnitasid katuse uuesti kinni,et esimene torm minema ei viiks.Teise korruse palgid hakkasid hallitama,kuigi jutu järgi olid nad kõik immutatud.Siis veel huvitav lugu välisuksega-nimelt välisuks läks hoopis teisele majale.Meie endi vaevaga saime ukse tagasi,aga seda taheti kohe ära varastada.Ja vargad olid samad Raul Rikkeni "ehitajad",kuna ta ei maksnud oma töötajatele palka.Nad tunnistasid ise,et üks nendest oli hoopis autojuht ja teine vist traktorist,aga mitte ehitaja.Minu maja objekti valvas mitu päeva Falck,kuna me ei teadnud mida järgmiseks tahetakse kaasa võtta.Raul Rikken on mulle võlgu 100 000.- krooni,mille ta viimaseks kasseeris ja pärast seda kadus kui tuul.Teda ei olnud võimalik saada kätte tel. teel ega eksisteerinud tema kontorit Kibuvitsa tänaval,tema arhitekt ütles et ta läks suusatama välismaale.
Mul ei ole tema vastu kohe kindlasti mingit isiklikku viha,aga kõik mis puutub ehitusse,siis Kõik see mis siin kirjas (ja enamgi veel) on tõsi.Iga inimese reklaam on ju tema töö-see inimene ei vääri muud kui nime petis.

Tsiteeri

1 16.02.2007 08:16

Hea info. Tunnen kaasa. Keegi võiks avada ehitahjate musta nimekirja

Tsiteeri

Palkmajad 07.01.2008 14:01

palkmajad ,, nende palkmaja on tip top pop

Tsiteeri

max 29.06.2011 00:07

raul rikken ainult sitta toodabki.Olen tema maju ehitanud ja nendest soovitan küll kaarega mööda minna.temaga seotud siis veel ka Riivo Noor ja Ivari Köster.Nendest kuuldes unustage küll ära, et endale normaalse maja saate.

Tsiteeri

mees 12.09.2012 15:04

Kui sa oled neid ehitanud, siis järelikult oled ise sitta tootnud. eks sa üks sitakeeraja oledki. Ehitamisest ei jaga sa midagi, ainult suppi oskad kuidagi meeskonnale keeta, sedagi purgisuppidest ainult. Hoopis sinusugustest "ehitajatest" tuleb kaarega mööda minna. Ilmselt ei saanud sa oma sita töö eest oodatud raha, paras sulle ja sinusugustele "tegijatele".


max kirjutas:
raul rikken ainult sitta toodabki.Olen tema maju ehitanud ja nendest soovitan küll kaarega mööda minna.temaga seotud siis veel ka Riivo Noor ja Ivari Köster.Nendest kuuldes unustage küll ära, et endale normaalse maja saate.

Tsiteeri

Santa 06.08.2020 14:35

Pakume valmis palkmajaprojekte koos hinnas sisalduva kohaletoimetamise ja täieliku ehitustsükliga. Palkehitiste paigaldamisel tagame ehitusspetsialistide konsultatsiooni ja tehniliste ehitustööde järelevalve ning töö kvaliteetse ja õigeaegse täitmise hoone üleandmisel tellijale. Koostame palkehitiste projekte ja teostame hindamist.

Tsiteeri

Normo 05.11.2020 08:46

Toodame ja paigaldame puidust paneelmaju kohaletoimetamisega kogu Lätis. Iga klient on meie jaoks eriline, töötame individuaalse lähenemisega igale projektile. https://panelhaus.lv/

Tsiteeri

Notify me by e-mail if new posts are added to this thread.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.