EHITUS

Eesti ehituskvaliteet

Eesti ehituskvaliteet 02.02.2014 03:55

Austatud foorumi lugejad! Ma ei ole ehitaja, olen teise tegevusala inimene ja olen samas ühe ehitusteenuse tellija. Seetõttu ei pea end ehitus-küsimustes väga pädevaks ja küsin Teie hinnangut. Tellisin tuttava kaudu ostetud majale sanitaarremondi. Töid teostas Kodupaik OÜ www.kodupaik.ee kus juhatajaks Tarmo Herkül, tema telefoni number 56627599 ja emailid info@kodupaik.ee ja tarmodrums@gmail.com Et nüüd ta organiseeris oma töölistega mulle lõpptulemusena sellised vannitoa plaadid ja sellise peldiku (pildid lisatud). See on nüüd selline töö, kus öeldi, et „töö on valmis ja tahaks viimased lõpprahad saada“. Niipalju kui ma olen erinevate ehitus-inimestega rääkinud ja ka ehitus-järelvalvega, on maksimum-hinnang olnud hindele „2+“. Aga endiselt selline „ehitaja“ pakub oma „teenust“… ja on veel õigust ülegi! Saagu fakti-täpsuse huvides lisatud, et nn ehitajale sai antud võimalus oma nn tööd parandada – kahe nädala jooksul välja ei ilmutud ja parandus-tööd tuli üle anda kellelegi teisele. Samuti seda, et maksin talle lolli-peaga enamuse raha ette ja nüüd „püüa tuult väljal“. Aga võib-olla olen tõesti ülekohtune, seepärast hinnake ise (pildid räägivad enda eest), võib-olla soovite endalegi sama ehitaja tellida… Kui kõik vastab üld-tunnustatud tavadele ja normidele, siis palun, ehitaja kontakt-andmed on ülal toodud – töö kiidab tegijat. Selline Eesti ehituskvaliteet – palun hinnanguid!

http://public.fotki.com/tellija/my-first-album/kodupaik-o-tarmo.html
http://public.fotki.com/tellija/my-first-album/kodupaik-o-tarmo-1.html
http://public.fotki.com/tellija/my-first-album/kodupaik-o-tarmo-2.html
http://public.fotki.com/tellija/my-first-album/kodupaik-o-tarmo-3.html

Tsiteeri

Erapooletu arvaja 05.02.2014 18:58

Nojah,mis selle pika hala peale siis arvata.Vaata igal diilil või lepingul on ALATI 2 osapoolt,milledel mõlemal ei ole üksnes õigused vaid ka kohustused.Viisakas lõpptulemus eeldab ka koostööd ja läbirääkimist ning ka selleks kõigeks kuluvat aega.Tavaliselt aega meil kõigil napib - see paraku meil taastumatu ressurss - ole sa rikas või vaene kell tiksub kõigile ühtemoodi.Kes teostas tellijapoolset tööde järelvalvet - kui te seda ise ei teinud kas polnud aega või kompetentsi pole tähtis siis oleksite pidanud kedagi paluma või palkama kedagi seda tegema.JA VEEL - sellise lõpptulemini nagu 3 pildil näha ei jõuta tundide ega minutitega,see on päevade küsimus - kui oli juba näha,et midagi hakkab viltu minema oleks tulnud AEGSASTI käsi ette panna ja töö seisma panna,et ära hoida SUUREMA kahju tekkimist. Kuna te ise ilmselt kontrolli ei omanud tööde üle ega polnud ka JÄRELVALVET siis oletegi jõudnud käesolevaks ajaks sellise lõpptulemuseni.Teie enda jutu järgi olete erinevate ehitus-inimestega ja ka ehitusjärelvalvega rääkinud aga kus nad siis olid kui käkki kokku keerati ? Käesoleval hetkel jääb mulje,et süüdistada saab siin nii ehitajat - jutumärkides - kui ka iseennast tööde organiseerimatuse ja järelevalve puudumise pärast.Ja üks soovitus veel kui seda kodanikku kes teil ehitas googeldada siis - järgmine kord palgake ikka EHITAJA mitte TRUMMAR.Edu edaspidiseks.

Tsiteeri

Santa 06.05.2019 12:32

Kvaliteetsed palkmajad iga kliendi jaoks, valmis palkmajade projektid https://www.filwud.com/et

Tsiteeri

Notify me by e-mail if new posts are added to this thread.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.