OTSIN TÖÖD/PAKUN TÖÖD

OT: otsin tööd Tartus

ainar 25.08.2008 15:52

22noormees füüsiliselt tugev otsib tööd tartus,ootan pakkumisi...

Tsiteeri

veera 30.07.2009 21:43

tahan tööd kiremas ollu koras

Tsiteeri

ainar 31.07.2009 19:33

täitsa võimalik...millest on jutt...

Tsiteeri

Ljudmila 26.12.2009 01:56

Tere! Pakun tööd kosultandile – mehele või naisele, vajalik on hea kommunikatsioonioskus! Konsultandi kohustuseks on: parfüümide - brändilõhnad (umbes 170 nimetust) ja mineraalidepõhise kosmeetikatoodete müük. Tegemist on noore ja areneva ettevõttega, Eesti turul tegutseb juba 2 aastat, Euroopas alates 2004. aastast. Kõikidel toodetel on olemas litsensid ja sertifikaadid. See on kokkuvõtlikult, kui midagi huvitab täpsemalt, siis küsige. Lisainfo jaoks palun e-mail: yurija@hot. ee.

Tsiteeri

svetlana 08.02.2010 20:40

tere ma otsin tööd Tartus,näiteks saalitööline poes.

Tsiteeri

Vaike Rästa 21.09.2010 09:07

Kui soovite oma elu muuta ja selle nimel pingutama siis reageerige sellele võimalusele.
Tegemist on äritegevuse laiendamiseks vajaliku personaalse müügi- ja meeskonnajuhtimise tööga tervise- ja elustiiliäri sektoris. Samuti äritegevuse laiendamisega uutesse riikidesse 2010.a. II poolel. See on töökoht, kuhu nõrkadel ja kõhklejatel pole asja, aga tugevad ja järjekindlad võivad saada elu võimaluse nii eneseteostuse kui sissetuleku mõttes.
Sa oskad ja julged suhelda erinevate inimestega. Sa oskad seada eesmärke ja suudad järjekindlalt nende poole liikuda. Sa oled siiras, aus ja eetiline. Ebaõnnestumiste korral ei mängi Sa ohvrit, ei otsi süüdlasi ega vabandusi ega hädalda. Pigem võtad seda kui tagasisidet, et nii ei saa, ja korrigeerid vastavalt enda tegevusi. Sa tead ja ootad, et väga head tasu saab vaid väga heade tulemuste eest, ja oled valmis nende saavutamise nimel pingutama. Sa oled valmis omandama palju uusi teadmisi ja oskusi, ning neid igapäevases praktikas rakendama. Sa oled valmis olema oma meeskonnale mentoriks ja treeneriks, mitte ei mängi suurt ülemust.

Kui huvi saatke meil enda tutvustusest vaike.rasta@gmail.com

Tsiteeri

Vaike Rästa 21.09.2010 09:34

Kui soovite oma elu muuta ja selle nimel pingutama siis reageerige sellele võimalusele.
Tegemist on äritegevuse laiendamiseks vajaliku personaalse müügi- ja meeskonnajuhtimise tööga tervise- ja elustiiliäri sektoris. Samuti äritegevuse laiendamisega uutesse riikidesse 2010.a. II poolel. See on töökoht, kuhu nõrkadel ja kõhklejatel pole asja, aga tugevad ja järjekindlad võivad saada elu võimaluse nii eneseteostuse kui sissetuleku mõttes.
Sa oskad ja julged suhelda erinevate inimestega. Sa oskad seada eesmärke ja suudad järjekindlalt nende poole liikuda. Sa oled siiras, aus ja eetiline. Ebaõnnestumiste korral ei mängi Sa ohvrit, ei otsi süüdlasi ega vabandusi ega hädalda. Pigem võtad seda kui tagasisidet, et nii ei saa, ja korrigeerid vastavalt enda tegevusi. Sa tead ja ootad, et väga head tasu saab vaid väga heade tulemuste eest, ja oled valmis nende saavutamise nimel pingutama. Sa oled valmis omandama palju uusi teadmisi ja oskusi, ning neid igapäevases praktikas rakendama. Sa oled valmis olema oma meeskonnale mentoriks ja treeneriks, mitte ei mängi suurt ülemust.

Kui huvi saatke meil enda tutvustusest vaike.rasta@gmail.com

Tsiteeri

karolina 23.01.2011 18:38

tere!
olen 18 aastane noor neiu...
otsin tööd tartus.olen töötanud lapsehodjana,koristajanna,müüjanna,pushastusteenidajanna.
kõik lapsed olid paar kuud vana ja üks laps oli peaaedu kolme aastane.
väga armastan väiksi lapsi ja suhelda.
olen rõõmumeelne,tore,aus,abivalmis tüdruk.
vene ja eesti keele oskused
kõik pakkumised on oodatud

Tsiteeri

Tere! 16.03.2011 21:25

Olen 13 aastane neiu ja ootan tööpakkumisi? KIIRE!!!

Tsiteeri

Mati 28.05.2011 02:13

Teeni ja säästa uues ning innovatiivses veebikeskkonnas, kuhu on liitunud juba üle miljoni liikme.Ettevõte on loodud kõikide EL seaduste kohaselt.Spinglo on spämmivaba, liitumine on kõigile TASUTA ja mingeid KOHUSTUSI sellega ei kaasne.Spinglo on maailma kõige kiiremini kasvav veebikeskkond juba eelavamise faasis.
Link liitumiseks: www.spinglo.com/i/optimist
Vaata ka www.spinglomarket.wordpress.com

Tsiteeri

ottomar 31.07.2011 15:01

olen 18a füüsiliselt tugev noor kes otsib tööd tartu piirgonnas, pole eriti töö kogemusi, välja õppe oleks kasuks, olen töötand aind saekaatris, meili aadres on ottomar.rannamets@mail.ee või telefon 53627108.

Tsiteeri

martti 25.08.2011 22:33

Otsin tööd olen 16 aastat vana.
Põhiharidus on omandatud.
Kogemusi pole olnud ainult natuke ehituse peal.
Kõik pakkumised oodatud.

Tsiteeri

martti 11.10.2011 22:50

Tere , 16 aastane poiss otsib tööd.
Põhiharidus on omandatud.
Kogemusi on olnud ainult ehituse abitöölisena.
Kõik pakkumised oodatud.

Tsiteeri

anzeelika 30.11.2011 18:53

Anzeelika:24a noor naine otsib tööd.
Oman B kat. juhiluba
Otsin tööd Tartu või selle ümbruses
Olen elusuhtumisega,sõbralik ja ettevõtlik.
Otsin tööd lapsehojdjana,ettekandjana
On väike kogemus maarli tööl ja vaiab veel välaõpet.
Oodatud on ka muud tööpakkumisi.
Saaksin tööle asuda kohe,kui võimalik.
Ühendust palun võtta e-posti teel :(anzeelika.tappo@mail.ee)tel...56694341

Tsiteeri

ottomar 11.02.2012 04:12


olen 18a füüsiliselt tugev, kes otsib tööd tartu piirgonnas, olen töötand saekaatris otsapoisina, meili aadres on ottomar.rannamets@mail.ee või telefon 56689778. tööd oleks kiiremas korras vaja.

Tsiteeri

Notify me by e-mail if new posts are added to this thread.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.