OTSIN TÖÖD/PAKUN TÖÖD

PT: maalrile

külaline 13.04.2009 13:03

Tere, pakkuda tööd maalrile, kes pahteldaks ja värviks lae ca 60m2 (harjumaa) üle 40kr. m2 ei ole nõus maksma! :)

Tsiteeri

marko 16.04.2009 16:37

tere.oleks pakkumisest huvitatud:aga kuhu kanti see koht täpsemalt jääb?

Tsiteeri

külaline 17.04.2009 12:03

Tere,
täpsemalt asun Sakus ja tegemist on kipslaega.
Kui kaua oled seda tööd teinud ja kas on ka äkki mõni pilt olemas? (kui pole, siis pole ka midagi hullu) :)

Tsiteeri

uhuu 17.04.2009 18:43

kui korralikult teha siis sellise hinna eest saad pahtli ja valge värvi selga.Kui kips sitsti pandud siis loodimisest ei tule juttu.
Samuti käib kangas lakke kui tegemist kipsiga et hiljem ei oleks pragunemist .Garantiid sa selle hinna eest ei saa

Tsiteeri

külaline 20.04.2009 15:55

Ooot...kangapanekust kuulen ma ausalt esimest korda. (ei väidagi, et seda sinna panema ei pea)
Pigem olen üllatunud, sest hetkel olen saanud mõned pakkumised, millel ka m2 hinnad erinevad, aga keegi pole maininud, et kangast veel kavatsevad lakke panna ja tean, et naabritel tehti ilma kangata >| Kas ilma kangata on siis suht mõtetu seda tööd lasta teha?

Tsiteeri

jupp 23.04.2009 00:20

:) igal maalril oma tehnoloogia ja võtted .. kes võrgu kes paberi kes kangaga... vastavalt ikka hinnale tehake..

Tsiteeri

m.e 23.04.2009 16:06

Sooviks teada:
- mitme ruumiga on tegemist,
- mitu m2 on suurim lagi,
- mis on lae kõrgus,
- kas ruumid on tühjad,
- kas majas elab inimesi või kuidas tolmutamisega lood on.

Tänan ette vastuste eest.

Tsiteeri

külaline 25.04.2009 09:36

Hei hei.
Tegemist on ühe ruumiga, mille suurus on ca. 46m2 ja lae kõrgus on 3.1m
Ruumid on tühjad, kuna maja alles ehitusjärgus
Inimesi see ei ela, seega tolmuta aga:)

Tsiteeri

Notify me by e-mail if new posts are added to this thread.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.