OTSIN TÖÖD/PAKUN TÖÖD

OT: koristaja - cleaning lady

marco 29.07.2010 14:24

Tere, Otsin koristaja minu korter. Mul on vaja seda 2 korda par kuu. Töö on puhastus (korter on väike, 50 m², m,) ja triikimine mu riided. Tavaliselt kulub vähemalt 3,5 tundi, kuni 4,5 (max ja mitte sageli). Ma maksan 350eek par aega. Ma ei räägi eesti keelt, kuid inglise, vene ja itaalia keeles.
Marco

Tsiteeri

Reeli 02.08.2010 10:19

Hello!

Im very interested in your advertisement and I have some questions:
Is your apartment in Tallinn or outside of Tallinn? And you need cleaning twice a month ? And 350 EEK is per time? Is it with conctract or is this job face-to-face acreement?


Yours sincerely,
Reeli

Tsiteeri

Marco 02.08.2010 10:29

Hello!
My apartment is in Tallinn center (Il Marise Kvartal, I'm living in front of Domina Il Marine hotel). Yes twice a month clening and ironing. 350EEk is par time and I'm the only one who offer the job and will pay!

If you are interested we can meet, this is my phone: 55961154.
Regards
Marco

Tsiteeri

Marco 02.08.2010 10:31

Hello again, sorry I've misunderstood your last question... the job will be face to face agreement.
Marco

Tsiteeri

Marco 02.08.2010 10:31

Hello again, sorry I've misunderstood your last question... the job will be face to face agreement.
Marco

Tsiteeri

- 27.08.2010 08:40

kas te pakute veel seda tood?

Tsiteeri

Marco 27.08.2010 09:11

- kirjutas:
kas te pakute veel seda tood?


no sorry I've already find.

Tsiteeri

Notify me by e-mail if new posts are added to this thread.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.