OTSIN TÖÖD/PAKUN TÖÖD

PT: Hooajatööd Soomes, Norrras, Taanis, Rootsis ja Prantsusmaal

Plusworkers 09.04.2014 11:08

Pakume tööd 18-45 aastastele inimestele, kes oskavad rääkida vähemalt rahuldavas ingliskeeles.
Hooajatöid pakume erinevates firmades ja erinevates riikides antud erialadele:

* hotelli personal (tubade koristud)
* välikohvikud (klientide teenindamine)
* haljastus (kuivanud okste lõikamine ja lillede kastmine)
* maasikate korjamine
* ehitusobjektide koristamine (sobib meesterahvastele)
* ehitusobjektide lõppkoristus (sobib naisterahvale)

Osadel erialadel võimalik tööle jääda ka peale hooaja lõppemist. Töölisi vajatakse alates 21. aprillist.
Edaspidise info saamiseks palun kirjutada e-mailile: plusworkers@yahoo.com

Tsiteeri

Mart 14.04.2014 19:47

Tere oleksin huvitatud haljastus tööst, koos oma elukaaslasega. Oleme varem Soomes aiandis töötanud. Vanus on 23 ja neiu vanus 18.a.

Tsiteeri

Ea 17.06.2014 17:44

Tere, olen huvitatud hooajatööst Soomes kas haljastus, hotellindus, marjade korjamine. Olen kunagi töötanud Turus klienditeenindajana. Olen 45 aastane.

Tsiteeri

Annel 19.05.2018 13:08

Tere olen noor naiste rahavas kes tahab välismaal töötada ja on juba töökogemused.Olen 24.a.

Tsiteeri

Johanna koel 18.01.2021 14:30

Soovin tulla rootsi tööle aiandus.või hotelli teenindajana hommikused või muud üldist

Tsiteeri

Notify me by e-mail if new posts are added to this thread.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.