AIANDUS, HALJASTUS

Herilased rõdu all !

ZUM 25.08.2006 10:03

Probleemiks on kutsumata kylalised, kes on ennast sisse seadnud kõrgendatud rõdu alla.
Olen yritanud neid hävitada RAIDI ja muude putukamyrkidega, aga kuna pesa on kuskil sygavamal, siis ei ole sellest eriti abi olnud.
Oskab keegi aidata, mida ette võtta nende elanikega, kes ei lase rõdul enam yldse augustikuu suveõhtuid nautida.
ZUMMZUMM

Tsiteeri

summides 30.08.2006 17:10

Lase auk makrofleksi täis :)

Tsiteeri

mati 01.09.2006 10:13

see ei aita , nad teevad augu kõrvale ja elavad rõõmsalt edasi, hea oleks maandumisrada liimga kokku teha .

Tsiteeri

koidula vettik 03.09.2006 11:48

Olen samuti mures herilastega.Nimelt on nad teinud magamistoa voodrilaua vahele omale pesa ja nüüd pressivad igast võimalikust praost tuppa. Ei pääse magamistuppa juba 10 päeva.See on täitsa õudus. Olen lasknud juba igale poole pragude vahele herilase mürki. Laipu on õhtuks toa põrandal kühvlitäis, aga otsa nad ei saa. Lugesin entsüklopeediast, et pesakonnas võib olla kuni 5000 herilast. Kuidas sellest õudusest vabaneda?

Tsiteeri

Aire 04.09.2006 11:41

Tere
Ega siin muud abi pole ,kui oodata külmemaid aegu ning
kui herilased talveunne on suikunud siis tuleb pesa eemaldada (võimalikult tervelt). Pole pesa pole herilasi.

Tsiteeri

Viki 05.09.2006 18:29

Ma sain nendest lahti! Määri lappiga ava ja ümbrus äädigaga. Parem kui riputad see lapp ava ette.

Tsiteeri

triin 18.09.2006 13:58

aga kui mul pole võimalik pesale ligi pääseda et see hävitada...nad on nimelt katuse vahele teind pesa omale...öösel trügivad sisse igast praost nii et hommikul on köögi põrand nagu surnuaed ja öösel ärkan selle peale et nad lihtsalt sumisevad mul magamistoas kõrva ääres ja kukuvad voodisse...täitsa jube, ma ei tea mida teha, mul on veel väike laps ka magamistoas, ma ausalt täitsa kardan neid...aga seda äädika asja ma proovin

Tsiteeri

Maria 19.09.2006 20:22

Miinuskraadidega hävivad nad ära. Nii, et oodake talve.

Tsiteeri

Anne Nellis 21.09.2006 10:51

Aga kui on vaablased ja pesa asub pööningul ja pesa läbimõõt on oi-oi kui suur,kas keegi seda olukorda oskab lahendada??

Tsiteeri

marx 28.09.2006 19:18

"Cobra" , pihustage seda otse pessa, ja herilased kukuvad teie sile all maha. Proovitud ja töötab

Tsiteeri

Leveera Agro 30.01.2007 12:30

Herilastega saab hästi ja mõjukalt võidelda aerosool 300ml BROS firma toode
Preparaadi mõju kestab ligi 24 tundi.
http://www.leveera-agro.ee/tooded_b.html

Tsiteeri

Leveera Agro 06.06.2007 10:42

Teatame et meie kodulehekülg ja interneti pood on aadressil http://www.agro24.ee
Tere tulemast tellida või lihtsalt tutvuda meie toodetega!

Tsiteeri

Saunamees 11.07.2007 17:14

Mina sain mullu vaablastest lahti ühe päevaga 1000.- eest, kui kutsusin kohale kahjuritõrje firma. Terve maja pritsiti üle ja spets pastat pandi igale poole. Tänaseni pole neid tagasi tulnud.

Tsiteeri

Valdis 10.07.2010 19:30

Meil on ka uues majas vaablased, ostsime ka Biolit Plus i ja Gobra. Panen ka mõne foto. Kui homme hommikul enam pole neid siis on hästi. Vaadake ka "Siin me oleme"filmi teist osa, kus Ervin Abel annab täieliku insruksooni koos soovitava riietusega.

Tsiteeri

Mart.veski@gmail.com 18.07.2010 03:38

Mul palkmajas raiped varade vahel - poevad palgi otsapragudest sisse ja elavad seal.

Proovin äädikaga, kuid äkki veel mingeid nippe?

ette tänades.

Tsiteeri

Mart veski 19.07.2010 10:47

Äädikaga proovitud - ühelks õhtuks oli vaikus, kuid järgmine päev mehed tagasi

Panin äädikase kaltsu rippuma.

Tsiteeri

Maili 13.09.2010 13:22

Tere

Mul oleks ka vaja mõnda professionaali, kes vaablaste pesa kahjutuks teeks. Kas oskad soovitada, kuhu pöörduda.

Saunamees kirjutas:
Mina sain mullu vaablastest lahti ühe päevaga 1000.- eest, kui kutsusin kohale kahjuritõrje firma. Terve maja pritsiti üle ja spets pastat pandi igale poole. Tänaseni pole neid tagasi tulnud.

Tsiteeri

peeter 19.08.2012 10:25

Sama mure, pesa kuskil põranda all toa keskel. Puurisin augu umbes sumiseva pesa kohal lasin Biolit Plus spetsiaalselt herilastele, kuid mingit kasu ikka sumisevad. Trügivad kuskilt vundamendi juurest, hoopis kaugealt kus pesa. Mida tea, mis tapab?

Tsiteeri

Notify me by e-mail if new posts are added to this thread.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.