KÜSI NÕU SISEKUJUNDAJALT

TÄISKLAASIST LAUD ELUTUPPA

Laura 10.01.2008 01:30

Mul on olemas täisklaasist klaasi tükk, täpselt nii suur, et sellest saaks kena laua elutuppa.
Kas keegi oskab öelda, kuidas sellele klaasile "jalad" alla kinnitada? Olen ehituspoodides näinud kõiksugu metallist lauajalgu, kuid need mõeldud puidu külge kinnitamiseks.

Tsiteeri

Nipsik 10.01.2008 16:55

Klaaslauale võiks sobida näiteks need jalad, mis on pakutud kodulehel www.evelekt.ee - LAUA JALG HYDRA KROOM Kood 00093. Oleneb muidugi, mis kujuga klaasplate on.
Osadel laudadel on klaasplate lihtsalt raami sisse tõstetud, osadel on klaasi all iminapad ja osadel lihtsalt jalgade otstes pehmed viltpadjakesed, millele klaas on tõstetud. See on see, mida olen ise näinud aga eks spetsialistid on targemad :)

Tsiteeri

Laura 10.01.2008 19:57

Suur tänu vastuse eest! :)

Tsiteeri

Notify me by e-mail if new posts are added to this thread.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.