KÜSI NÕU SISEKUJUNDAJALT

Palun öelge, kust tellida köök?

Helena 26.03.2008 18:37

...eelarve pole just hiiglaslik, seega midagi odavamat.

Tsiteeri

Helen 26.03.2008 18:59

Tere,

1 võimalus on lasta teha tellimuse peale-väikefirmad(mööbli firmad) tegelevad ka selliste töödega.
Aga küsige erinevatest kohtadest hinnapakkumisi ja siis saate vastavalt soovile ja maj.olukorrale valida materjalid,siinid jms. Iga detaili puhul võib hind kõikuda märgatavalt.Sõltub ka,mida te ise tahate,vajate jne-sellest lähtuvalt saate konsultandiga kokkuleppele jõuda,kes teeb siis vastavad joonised ja arvutused.Öelge kohe neile ära summa,mille ulatuses soovite pakkumist saada ja siis tehakse joonised ja pakutakse ka vastavaid materjale jms.

Edu soovides,
Helen

Tsiteeri

Ragnar 27.03.2008 17:49

Tere !

Valmistame eritellimusel kööke, treppe, uksi eritellimusmööblit.
Kui huvi on siis võtke ühendust.
56241839

Tsiteeri

Ave 27.03.2008 22:15

Helena kirjutas:
...eelarve pole just hiiglaslik, seega midagi odavamat.



Küsi hinnapakkumist EEK Trade-st.Hea hinna ja kvaliteedi suhe.

Tsiteeri

Tõnu&Mark 30.03.2008 15:48

Võime teha köögi hinnapakkumise, kui annate lähteandmed mailile!

Tsiteeri

Teemaalgataja 30.03.2008 16:47

Aga sooviks siis Teie meili ka :)

Tsiteeri

Teemaalgataja 30.03.2008 16:51

Aga sooviks siis Teie meili ka :)

Tsiteeri

Tõnu&Mark 30.03.2008 18:24

valdma@starline.ee aadressile võib julgesti saata!
Heade soovidega Mark

Tsiteeri

Angeli 01.04.2008 09:11

Tere Helena.

Lõpetasin natuke aega tagasi köögile hinnapakkumiste küsimise. Eelarve oli suht väike, kuid ma leidsin endale sobivama.
Hinnapakkumise küsimist alustasin ise tehes köögimööbli joonise koos täpsete mõõtmetega, kirjeldasin värvi valiku soove, lisasin HINNA mille piiridesse peab pakkumine jääma. Enamus esimesi pakkumisi oli siiski kallim, kui minu eelarve, lasin need ümber teha ja nad tegid.. tähendab,nad jätavad mängimis ruumi.
Minu eelarve läks kokkuvõtteks 3000 krooni võrra kallimaks, ei ole õnneks palju. Eelarve sisse mahtus siis integreeritav mööbel tehnikaga, transport, el. ja santehnilised tööd ja ka paigaldus.
Kui sind huvitab, võin saata sulle ka nende firmade nimed, kust sain hinnapakkumisi.

Edu!

Tsiteeri

Helena 01.04.2008 14:27

Tere Angeli

Jah oleksin huvitatud firmadest, kellel lasid endale pakkumised teha. Praegu olen saatnud umbes 10. firmasse, kui tagasiside olen saanud ainult paarilt firmalt:S Aga pole siin aega jokutada. Ja veel küsimus, et kui ülemised köögikapid tulevad madalad ja käivad alt-üles, siis tundub, et need annavad ikka päris hea hinna juurde lisaks?

Tsiteeri

Angeli 01.04.2008 14:58

Võibolla oleks võimalus rääkida msn-is, kui sul see on, kui ei, äkki jätad oma e-maili aadressi, kirjutaksin sulle siis sinna.
Kusjuures üks väga positiivne asi veel, mida sain täna teada. Koht kust tellisin köögi, eelmine nädal tegin ettemaksu ja see nädalavahetus saan köögi juba kätte... ÜLI POSITIIVNE, et tegutsetakse ka kusagil kiiresti ;)

Tsiteeri

Helena 01.04.2008 16:45

Minu msn on V_Malla@hotmail.com ;) Räägime siis seal edasi

Tsiteeri

A 01.04.2008 17:00

soovitan küsida ka sealt www.arteco24.ee

Tsiteeri

arens 01.04.2008 19:12

Soovitan Pärnu mnt. Arensit, seal väga professionaalne ja kiire teenindus, kohapeal joonistatakse köök arvutis valmis, antakse asjakohaseid soovitusi käigu pealt. Näiteks miks ei tasu paigaldada graniidist valamut jne. Tellisin köögi korterisse, mille hiljem üürile andsin ja kuigi arvasin, et Arens on üks kallimaid ja olin foorumitest lugenud, et viivitavad tellimustega, siis tegeikult saabus köök õigel ajal ja hind osutus teistest pakkumistest odavamaks, töö ka tõenäoliselt suvalistest põlve otsas tegijatest kvaliteetsemaks. Ega paljud nn disainköögid kasutavad tegelikult ka vist Arensi mööblit tegelikult.

Tsiteeri

Tiia 11.04.2008 19:22

Oleneb soovitud stiilist, mina tahtsin klassikalist ja sain väga sobiva ja korraliku mööbli (eriti ilusate ustega) internetipoest heavalik.ee: 2,6 m mööblirida (ala+ülakapid) maksid 10 tuh, uksed kask, karkass muidugi laminaat. Lubatud ajal tuli kohale ka.

Tsiteeri

Aljona 17.04.2008 16:49

Tere Helena,

Kui tohib, lisan ka Sind msni? Tahaks ka köögiteemal arutada :)

Päikest!

Tsiteeri

Rita 17.04.2008 16:57

Mina tellisin ka Arensist, väga proff lähenemine oli ja kvaliteet ka ok. Tulemusega väga rahul.
Ainult töömehed st paigaldajad on nagu on. Viimaseni korrektsust on sellistelt palju tahta. Lisaks lagastavad terve elamise ära.

Tsiteeri

aivar 20.04.2008 12:39

Tere

Soovitan firmat Auramark. www.auramark.ee
Võib ka otse minuga kontakti võtta.
55688770
aivar@auramark.ee

Tsiteeri

Heike 15.05.2008 22:34

Mina tellisin oma köögimööbli firmast DisainerKöögid, www.dsk.ee
Jäin väga rahule, saime nooremapoolse müügimehega kohe järjepeale ja lõpptulemus oli täpselt nii nagu ma soovisin, ka tähtaeg oli täpne. Ka hind kujunes väga-väga soodne, siiani sõbrad-tuttavad imestavad.
Tasub hinnapäringut sealt küsida!

Tsiteeri

Heino 03.06.2008 10:46

Ka minult võib köögi ja muu mööbli kohta hinnapakkumist küsida. Püüan alati klienti nõustada omapoolsete kogemustega. Näiteks pole alati mõtet vanasse korterisse uut kööki tellida- teinekord piisab kui vahetada välja kapiuksed , töötasapinnad ja uuendada köögitehnika?! heino.sinisalu@mail.ee tel. 5036248

Tsiteeri

Kadri 14.06.2008 23:17

Mina ei soovita Auramarki, suhtumine klienti oli ikka väga kehv. Soovisin siis köögimööbli pakkumist, mitu nädalat ei vastatud mu meilie. Helistasin siis ning mulle vastati, et "ah teie olite see, kes väga odavalt köögimööblit tahtis jah?". Ma solvusin südamest. Põhjus, miks mulle nii vastati oli see, et ma olin ära maininud, mis hinna piiridesse see võiks jääda.

Tsiteeri

klient 25.07.2008 12:07

Samuti Auramarkiga halvad kogemused. Hinnapakkumine oli normaalne, ent suhtumise pärast jätsin kauba katki.

Tsiteeri

marks 28.07.2008 15:10

maiu
odavus sõltub materjali valikust ja furnituurist
odav on melamiinplaat ja tavasiinid
hinna teeb kalliks kallis ja mugav furnituur (näiteks vaikselt sulguvad sahlid, AL uksed, ülestõstetavad meh.)

Helena kirjutas:
...eelarve pole just hiiglaslik, seega midagi odavamat.

Tsiteeri

Liisa 12.12.2013 15:25

Me tellisime oma köögimööbel http://koogiart.ee/ .

väga rahule jäänud, nii teeninduse kui ka

kvaliteediga. Soovitame soojalt!

Tsiteeri

Siret 27.08.2014 19:33

Tellisime on köögimööbli Tallinnas Hene.ee

Köögimööbel on valge kõrgläikega ja tööpind tamme täispuidust.
Väga hea töö Hene poolt.

Tsiteeri

Notify me by e-mail if new posts are added to this thread.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.