KÜSI NÕU AKNAKATETE SPETSIALISTILT

suur mure

siim 21.10.2008 17:38

tere
sooviks teilt nõu!!

mulle on paigaltatud plastikaknad.Mul on ühetoaline korter ja ma kütan elektri küttega.
kas teie akna paigaltajad oskavad öelda või aidata.Mul on tekkinud akende ümber hallitus ja mida ma peaksin tegema.
kas äkki on mul vallesti need paigaltatud või jäetud midagi tegemata?

Mure selles, et plastaknad tekitavad tuppa klaasile märja kihi ja see mõjutab seda
et ülesse lakke ja akna juurde on tekkinud juba hallitust. Kas oskate aidata kas kuskil teostatakse sellist tööd
et tehakse väikesed ventilatsiooni avad aknasse, et saaks aken nn õhku? Või peab äkki hoopis kasutama
teemantpuurimist siis mitte aknale vaid seina sisse??
Vastust oodates

>(

Tsiteeri

Maritsa Lukk 21.10.2008 17:55

Tere!
Antud juhul peate pöörduma aknaid valmistanud ja paigaldanud firma poole, sest nemad annavad akendele ka garantii. Juhul kui te ei ole akna raami sisse puurinud auke või mingil teisel võimalikul moel pakettakent rikkunud, saate kindlasti sealt abi.
Lugupidamisega,
Maritsa Lukk

Tsiteeri

Maritsa Lukk 21.10.2008 17:55

Tere!
Antud juhul peate pöörduma aknaid valmistanud ja paigaldanud firma poole, sest nemad annavad akendele ka garantii. Juhul kui te ei ole akna raami sisse puurinud auke või mingil teisel võimalikul moel pakettakent rikkunud, saate kindlasti sealt abi.
Lugupidamisega,
Maritsa Lukk

Tsiteeri

Eric 23.10.2008 20:26

Antud juhul on tegemist ebapiisava ventilatsiooniga.Ilmselt on kõige mõistlikum lahendus seina
puurida (kivisein - teemantpuurimine) ventilatsiooniava.

Tsiteeri

Notify me by e-mail if new posts are added to this thread.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.