KÜSI NÕU VALGUSTUSE SPETSIALISTILT

Terrassi valgustus

Math 12.06.2022 12:58

Tere. Ma vajan abi oma terrassi valgustamisel. Milliseid pirnid te soovitate? Vajadus on minimalistlik, ma ei taha suuri lampe ega midagi sellist. Ma tahaksin midagi sellist nagu see pood https://metsavalgus.ee/. Ainus küsimus on, kui praktilised nad on, kuna girlandes on palju sibulaid, siis ma ei tea, millist tüüpi valida, et see kestaks kaua. Samuti peaksid need välitingimustes kasutamiseks olema vihmakindlad.

Tsiteeri

Mart Raidaru 13.06.2022 12:10

Tere

Üldjuhul on LED valgustid pika eluaega ning õue sobivatel on ka kindlasti märgitud niiskuskindluse aste IP.
Kui Teile meeldivad saadetud lingil olevad tooted, siis soovitan pöörduda täpsemate küsimustega just nende poole!

Edu!

Tsiteeri

Notify me by e-mail if new posts are added to this thread.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.