KÜSI NÕU MÖÖBLISPETSIALISTILT

Uus nägu kapile, kummutile ja voodile

Maris 02.08.2009 22:52

Mul on magamistoas selline kapp, kummut ja voodi (pildil)
2 esimest tehtud saepuruplaadist ja pähkli värvi materjal peale kleebitud? ma arvan, et nii
Voodi lakitud?!?
Küsimus?
Ka neid oleks võimalik mingil moel ümber teha? Selle all mõtlen siis välimust-värvi?!?
Ja kuidas seda teha?
Sooviks magamistuppa muutust seoses remondiga! Olen tänulik soovituste ja ideede eest!
Päikest!

Tsiteeri

ainar 20.08.2009 14:11

üks lihtne mõte oleks värvida valgeks , kui sobib :)

Tsiteeri

leo 20.08.2009 15:53

voodi paistab lakitud olema..kõige lihtsam moodus-voodi üle lakkida toonlakiga

Tsiteeri

huviline 23.08.2009 10:06

Voodi soovitan ka üle värvida. Aga enne vist tuleb lakk eemaldada. Kuigi vist on ka mingeid krunte, millega laktiud pind üle võõbates hakkab värv peale. Küsi Värvikeskuse nõustajalt järele.
Kummuti sahtlipaneelid ma värviks ja ja käepidemed vahetaks välja.
Kapile kas värv või äkki mõni kleebis? www.kujustus.ee
Värvides võib teha ka nt triipe või muid mustreid...
Jõudu!

Tsiteeri

Maris 24.08.2009 01:29

ainar kirjutas:
üks lihtne mõte oleks värvida valgeks , kui sobib :)



kuidas ma seda teha saaksin?????

Tsiteeri

Tiiu 12.09.2011 22:47

Rewilli huvikool viib läbi lisaks paljule muule ka restaureerimiskursuseid!
Kel huvi, uurige täpsemalt www.rewillihuvikool.ee/kursused.

Rewilli huvikool - käsitöö ja meisterdamine kõigile!
www.rewillihuvikool.ee

Tsiteeri

Katrin 14.09.2011 22:46

Maris kirjutas:
ainar kirjutas:
üks lihtne mõte oleks värvida valgeks , kui sobib :)



kuidas ma seda teha saaksin?????

Mina kahetsen,et oma vanalt mööblilt laki maha lihvisin ja siis üle värvisin.Naturaalne on kõige parem.Hakkad seda kunagi taga igatsema.Laki või peitsi võimalikult ühte tooni,et puidumuster ikka näha jääks.Spetsialistilt poes uuri järgi kuidas täpsemalt erinevaid pindu töödelda.

Tsiteeri

Peep 09.11.2011 14:44

Lihtne meetod moraalselt vananenud kappidele ja kummutitele uue välimuse andmiseks on fassaadi vahetamine uue vastu ning käepidemete vahetus.

Sveep - mööbel valmistab eritellimusmööblit, samuti tuleme vastu kliendi soovile, kellel on vaja ainult uksi, sahtliesiseid vahetada.

Novembris pakume kõrgläike fassaade 50% soodsamalt

www.sveep.ee

Tsiteeri

luthor OÜ 10.11.2011 17:58

endal tegin voodi valgeks ja pintsliga väga ilus jäi kummuti tegin endale uue ja kapi saab näiteks toonida heledaks nii et spoon alt kumama jääks

Tsiteeri

Tann 19.04.2015 16:19

Ainult äärmine tobu värvib ilusat, ühtlase struktuuriga puitu. See on lausa vägistamine.

Tsiteeri

Notify me by e-mail if new posts are added to this thread.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.