SOOVITA HEAD ...

Magamistoamööbel?

Raili 27.01.2008 00:26

Tere!
Varsti läheb mööbli ostuks. Mis oleks mõtekam kas täispuit või ei ole erilist vahet. Ma mõtlen kvaliteeti ja vastupidavust. Oleme mehega mõlemad veits kogukamad ka xD . Mina ise tahaks täispuitu aga ei leia kuskilt nurgakappi. On ainult saepuruplaadist. Olen mõelnud tellimise peale aga firmasid ju mustmiljon. Kas keegi oskab soovitada mõnda head ja mitte hirm kallist firmat, kust näiteks tellida saab. Kõik ettepanekud on oodatud. Mida rohkem seda uhkem.
Aitäh :)

Tsiteeri

Riho ja Elle 27.01.2008 18:26

Tellisime kogu magamistoa Ergofur-ist. Läksime oma mõõtudega. Materjalik kasutavad vineeri.
Väga rahul.

Tsiteeri

Nipsik 31.01.2008 12:21

Ka täispuidust müüakse voodeid, mis on alla igasugust arvestust. Kõik oleneb tootjast (materjali ja töö kvaliteedist). Suurema kaalu puhul on soovitatav uurida ka voodi põhja toetust (mitu tugijalga toetab keskosa, millised lipid põhjaks on). Eritellimuse puhul tuleks kindlasti tellimuse maksumuses, valmimise ajas ja garantii osas KIRJALIKULT kokku leppida. Ja väiketootja puhul peaks ennem mõnda valmis tööd vaatama.

Tsiteeri

Karin 04.02.2008 10:45

Norast tellides läheb 100 aastat aega kui nad oma tellimuse täita suudavad - seega ei soovita!!! Kvaliteedi osas saatsin ka tooted mitu korda tagasi parandusse. Palju peavalu ja aja kulutamist, ei tasu ära.

Tsiteeri

rintsu 04.02.2008 12:24

Voodi valimisel tuleks ikka rõhku pöörata madratsiosale, mille peal magatakse. Soovitan valida raammadrats(80x200cm- 2tk ja ühine kattemadrats 160cm lai või 180cm) üldlaius tuleks kas 160cm või 180cm ja kindlasti vaadata, et oleks mõeldud üle 80 kg kaaluvale inimesele.
Kahes osas on just hea vastupidavuse mõttes( kokku tuleb 8 jalga ja raammadratsid kinnituvad omavahel spetsiaalsete kinnitusklambritega)Korraliku raammadratsi saab on Finlaysoni esinduskauplusest Rocca al Mares

Tsiteeri

Ragnar 05.02.2008 18:04

Soovitaks igali juhul täispuit mööblit. Olen ise valmistanud nii täispuidust, melamiinist, spoonist, mdf-ist, kuid kõige paremaks ja õigemaks pean siiski täispuitu. Kui on huvi selle vastu, siis võtke ühendust 56241839

Tsiteeri

Martin 07.02.2008 19:41

Puit jääb ikka Puiduks-kui õliga üle teed,ei tule koi ka sisse :) .Vaata www.heino-kapid.eu sain sealt terve maja mööbli

Tsiteeri

ando 02.03.2008 22:38

Kas keegi proovib väita, et tavalisest puidust mööbel ( männi, kase jne. ) on tugevam ja vastupidavam kui vineerist ?

puidumees

Tsiteeri

Notify me by e-mail if new posts are added to this thread.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.